"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Tallinna lastekodu saab jõulukingiks madalseiklusraja (0)
16. detsember 2022
Foto 3Park Seiklusrajad.

Sel nädalal alustas 3Park Seiklusrajad ettevalmistustöödega madalseiklusraja ehituseks Tallinna lastekodu territooriumile (Vana Pärnu maantee 9a). Madalseiklusrada valmib vahetult enne jõule.

Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri sõnul tuli madalseiklusraja ehitamise initsiatiiv 3Park Seiklusrajad meeskonnalt. „Mul on siiralt hea meel, et Nõmmel tegutsevad nii heasüdamlikud ettevõtjad, kes pühade eelsel kiirel ajal leiavad võimaluse kingituse tegemiseks. Usun, et uued atraktsioon pakuvad Tallinna lastekodu lastele rõõmu pikemaks ajaks ning on põnevaks vahelduseks värskes õhus aktiivselt liikumisel,“ rääkis Kuri.

„Arboristi poolt on Tallinna lastekodu territooriumil olevad puud üle vaadatud, et nendele madalseiklusraja rajamine ikka ohutu oleks. Üks puu jäi  igaks juhuks välja, mis tõi esialgses projektis kaasa mitmeid muudatusi. Vaatamata sellele ootab lapsi ees üle 20 mänguelemendi, mille hulka kuuluvad ka kaks trossil laskumist,“ tutvustas 3Park Seiklusrajad esindaja Kaspar Nõmberg loodavat madalseiklusrada.

Valmiv madalseiklusrada hõlmab endast 14 puu vahet, kuhu riputatakse 22 erinevat mänguelementi, mille hulka kuuluvad kaks trossil laskumist. Peale minekuks paigaldatakse kolm redelit ja lisaks on kaks lihtsat maast peale minemise võimalust laskumiste lõppudes.

3park Seiklusrajad on spetsialiseerunud ronimisparkide ja seiklusradade disainile ning ehitusele.

3Park Seiklusrajad poolt kingitusena Tallinna lastekodule (Vana Pärnu maantee 9a) ehitatava madalseiklusraja ettevalmistustöödega alustati 15. detsembril, rada avatakse järgmise nädala lõpus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.