"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
VIDEO Vaata kuidas mööda Lühikest jalga kiiresti alla saab, video kogub internetis juba rahvusvahelist kuulsust (4)
16. detsember 2022
Foto: Colin Higgins

Suur lumesadu on matnud Tallinna paksu lumevaiba alla ning paljudele liiklejatele valmistab selline asjade käik kahtlemata ebamugavust. Samas leidub ka neid, kes ilmastikutingimusi enda liikumiseks ära kasutavad ning allolev video on selle tõestuseks.

BBC ilmakanali Twitteris ilmus säuts, kus saab näha, kuidas suuskadel mees Tallinna Vanalinnas mööda lumist Lühikest jalga alla tuhiseb.

Laskumine on sedavõrd sujuv ja oskuslik, et võiks arvata nagu olekski Lühike jalg just selleks loodud.

Säuts on paljudes elevust tekitanud ning seda on ohtralt kommenteeritud. Enamjaolt elatakse suusatajale kaasa, kuid on ka murelikumaid kommentaare. Näiteks kasutaja Christine on tundnud muret, et mis oleks võinud juhtuda, kui nurga tagant oleks mõni laps või vanainimene välja astunud.

Kasutaja BN880 hoiatas, et pill tuleb pika ilu peale, kui suuskadel mees sul elutoa aknast sisse lendab. Paljud kohalikud tõttasid talle selgitama, et Lühikese jala ääres on ainult ärid ja need olid video filmimise ajal suletud.

Kommentaarid (4)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

issake, issake ...
16. dets. 2022 19:52
kui Jaan Roose kõndis taeva all , kõrgustes - siis ma mõtlesin , no mis küll selline näitus on vajalik meie niigi suitsiidsele ühiskonnale ja tekitab vaatajatele infarkti eelset Kohutav
Murelik
16. dets. 2022 17:43
Täna Lasnamäel liikudes tundsin end peaaegu juba nagu alpinist Everesti mäel. Kui sõiduteed on veel kuidagi moodi hooldatud, siis olukord kõnniteedega on vähemalt vanema liikumispuudega inimese seisukohast vaadates nüüd küll hullemast hullem. Tundub nagu oleks linnavõimud meie oma inimeste mured ja vajadused juba täielikult vaid nende endi hooleks jätnud ja tegelevad veel üksnes Ukraina ja ukrainlastega silmaklappidega hobuste kombel midagi muud enam selle kõrvalt nägemata.
Lilleke Rohus
16. dets. 2022 20:35
Mesasja? Ukrainlased on süidi selles, et lund tuli nagu oleks lollakas remondimehest naaber ronind taevasse auke puurima?
Tõdemus
17. dets. 2022 01:18
Mõnel see mõistus lillekese tasemel on, kui aru ei saa, et linnal jätkub küll miljoneid meie jaoks võõrale ja kaugele Ukrainale jagada aga mitte enam oma teede ja tänavate lumest puhastamiseks, mis tegelikult ikka linnavalitsejate esmane kohus peaks olema ja kui siis midagi sellest üle juhtub jääma eks siis annetagu juba Ukrainale või näiteks samuti aastakümneid kestnud võõrvägede vaenutegevusest laastatud Afganistanile.