"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Politsei tabas Kakumäel püksivärvli vahel püstolimulaaži kandnud mehe (0)
25. detsember 2022
Albert Truuväärt/Pilt on illustratiivne

Politsei pidas pühapäeva pärastlõunal Kakumäel kinni purjus mehe, kes tegi oma arust nalja, kui käis avalikult ringi, püstolimulaaž püksivärvli vahel. 

Politsei sai kella 14 paiku teate Kakumäelt, kus nähti meest, kes sõiduteed ületades võttis taskust välja relva meenutava eseme ja tegi selle vinnastamise liigutusi ning suundus seejärel kaubanduskeskusesse.

Politseinikud tabasid mehe mõned minutid hiljem, kui ta oli samast poest väljumas. Talle anti korraldus laskuda põlvili ning asetada käed pea taha. Mees politseinikele vastupanu ei osutanud, tal pandi käed raudu ja nüüdseks viibib ta kinnipidamiskeskuses.
 
Lääne-Harju politseijaoskonna grupijuhi Steffen Tamme sõnul leidsid politseinikud kinnipidamisel 41-aastase mehe püksivärvli vahelt püstolimulaaži, mis eemalt vaadates näeb välja kui ehtne relv. 

“Mees, kelle kinni pidasime, oli joobes ega osanud oma tegu millegi mõistlikuga põhjendada, pidades seda naljaks. Selline käitumine on aga äärmiselt ohtlik. See hirmutab teisi inimesi, aga sellega luuakse ka reaalne oht, sest teised inimesed ega politseinikud ei tea reageerides, et relv ei ole päris, ja kasutavad vajadusel ka erivahendeid, et ohtu tõrjuda,” rääkis Tamm.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.