"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
PEOLAUD Süldi ja verivorsti müük kasvas detsembris hüppeliselt (0)
05. jaanuar 2023
Nõo Lihatööstuse tegevjuhi Ragnar Loova sõnul on tootmise omahind viimasel ajal märkimisväärselt kasvanud, kuid tarbijate ostukäitumine detsembris näitas, et eelistatakse kodumaist toodangut Vallo Kruuser

Nõo Lihatööstuse talvetoodete müük tegi jõulukuul märgatava hüppe: tarbijad ostsid sülti 46%, veretooteid 26% ja pasteeti 12% rohkem kui aasta varem samal ajal.

„Tarbijate ostukorv on detsembris alati tavapärasest ulatuslikum, kuid oluline järeldus on, et ostjad ei teinud valikul toodete kvaliteedi osas kompromissi,“ kommenteeris Nõo Lihatööstuse tegevjuht Ragnar Loova. „Siin on mitu põhjust, miks jõulukuu põhitoodete rahaline müük kasvas aastaga nii palju. Oleme palju investeerinud tootearendusse ja tõime turule uudistooteid ning uusi maitseid, samuti mõjutas müüki toiduainete üldine hinnatõus.“

Loova lisas, et tootmise omahind on viimasel ajal märkimisväärselt kasvanud, kuid tarbijate ostukäitumine detsembris näitas, et eelistatakse kodumaist toodangut. „Tarbija peab oluliseks toodete kvaliteeti ning uurib hoolikalt, mis etiketil kirjas: näiteks, kas verivorst on tehtud naturaalsest verest või verepulbrist,“ märkis ta.

Nõo Lihatööstus on kõige suurem ja uuendusmeelsem kodumaine lihatööstus. Ettevõte annab tööd ligi 200 töötajale, millega on Lõuna-Eesti olulisemaid tööandjaid ning kohalikku ühiskonnaellu panustajaid.Nõo pälvis 2021. aastal EAS-i, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu korraldatud Eesti parimate ettevõtete konkursil aasta pereettevõtte tiitli.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.