"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
fotod Linnavalitsuses avati laste talvejoonistuste konkursi võidutööde näitus (0)
11. jaanuar 2023
Foto Aleksandr Gužov

Tallinna Linnavalitsuse 1. korruse näituseakendel avati (Vabaduse väljak 7) Mustamäe linnaosa koolide algklasside õpilaste (1.-4. klass) talvejoonistuste konkursi võidutööde näitus.

Vaata galeriid (111)

Mustamäe Linnaosa Valitsus korraldas eelmise aasta lõpus linnaosa koolide algklasside õpilastele (1.-4. klass) juba traditsiooniliseks saanud talvejoonistuste konkurssi. Kokku laekus konkursile 537 tööd, üks ilusam kui teine!

„Rõõm oli saada nii palju ilusaid joonistusi ja näha, et Mustamäe Linnaosa Valitsuse korraldatavate lastekonkursside populaarsus on aastast aastasse kasvamas. Oleme Mustamäel korraldanud lastele talvejoonistuste konkursse juba kolm aastat ning kui esimesel aastal laekus konkursile umbes 200 tööd ja teisel 400, siis tänavune konkurss on püstitanud uue rekordi – lapsed on saatnud meile 537 joonistust!“ ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

Nagu ka eelmiste Mustamäe konkursside puhul selgus ka selle joonistamiskonkursi võitjad Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel korraldatud suure rahvahääletuse tulemusena. Kõik mustamäelased ja Mustamäe sõbrad said anda oma hääle enim meeldinud joonistuste poolt.

Kõik 537 last, kes saatsid Mustamäe talvejoonistuste konkursile oma töid, said Mustamäe Linnaosa Valitsuselt tänutäheks väikese kingituse. 27 enim hääli saanud noort kunstnikku said Mustamäe Linnaosa Valitsuselt lisaks osavõtumeenele ka diplomi ja auhinna. Nende võidutöödest kokku pandud kunstinäitus kaunistab – andekate noorte kunstnike, nende sõprade, perede, õpetajate ja kõikide tallinlaste rõõmuks – Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseaknaid 10. jaanuarist kuni 12. veebruarini.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.