"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Lasnamäe eakate nõukogu kutsub: tule kuulama erakorralistest tervisehäiretest (0)
16. jaanuar 2023
Arkadi Popov Foto Albert Truuväärt

Teisipäeval, 7. veebruaril algusega kell 14.00 toimub Lasnamäe Linnaosa Valitsuse saalis, selle aasta esimene, Lasnamäe eakate nõukogu avatud koosolek. Sõna võtab Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees ja arst Arkadi Popov, kes räägib huvilistele erakorralistest tervisehäiretest. Üritus on eelregistreerimisega.

Lasnamäe linnaosa vanema Julianna Jurtšenko sõnul on eakate nõukogu hea võimalus, väärikas eas, linnaosa elanike kaasamiseks linna arenguküsimustesse. Samuti tagasiside saamiseks ning võimalus jagada nendele olulist infot, mis puudutab nende igapäevaelu. „Muu hulgas oleme eelmisel aastal arutanud Tallinna Haigla tuleviku üle ning külastanud üheskoos Lasnamäe Kunstipaviljoni. Ka sel aastal soovime pakkuda meie väärikas eas eakatele väärtuslikke kohtumisi,“ lisas ta.

„Mul on hea meel, et Lasnamäe eakate nõukogu taastas kiiresti oma tegevused peale pandeemiat. Regulaarselt toimuvad avatud koosolekud, kuhu on oodatud kõik, keda konkreetne koosoleku teema huvitab. Nii ka seekord,“ ütles Lasnamäe eakate nõukogu liige Aadu Jõgiaas. Ta lisas, et tulevasele nõukogu kohtumisele lisab erilist väärtust Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees ja arst Arkadi Popov, kelle teadmisi ja nõuandeid tasub kuulda võtta. 

Teisipäeval, 7. veebruaril algusega kell 14.00 toimub Lasnamäe Linnaosa Valitsuse suures saalis (Pallasti 54, I korrus) selle aasta esimene Lasnamäe eakate nõukogu avatud koosolek. Külalisesinejaks on Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees ja arst Arkadi Popov, kes räägib huvilistele erakorralistest tervisehäiretest.

Kuna osalejate arv on piiratud, siis toimub ka kohustuslik eelregistreerimine. Registreerida saab end osalejaks lingil: https://forms.gle/bGMwqDQU8GAo3LsSA, e-posti aadressil eve.annus@tallinnlv.ee või telefonil: 645 7719.

Selleks, et tagada kõikide osalejate turvalisus, palume kohale tulla ainult tervena. Haigussümptomite korral palume jääda koju. Kui peale registreerimist osaleja mingil põhjusel ei saa osaleda, tuleb sellest teada e-posti teel: eve.annus@tallinnlv.ee või telefonil: 645 7719.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.