"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
video Rekonstrueerimine sulgeb kolmapäeval osaliselt Jõe tänava Tallinna kesklinnas  (0)
17. jaanuar 2023

Alates kolmapäevast, 18. jaanuarist on rekonstrueerimise tõttu autoliiklusele osaliselt suletud Jõe tänav Tallinna kesklinnas.

Jõe tänaval on 18. jaanuari hommiku kella 10-st alates suletud üks sadama poole suunduv sõidurada. Alates reede, 20. jaanuari hommiku kella 10-st alates jääb Jõe tänaval mõlemal suunal avatuks üks sõidurada ja lubatud sõidukiirus on piiratud. Ümberkorraldused kestavad kuni tänava rekonstrueerimise lõpuni tänavu sügisel. 

Tallinna abilinnapea Vladimir Sveti sõnul ei tohiks ümberkorraldused liiklust eriti häirida. “Jõe ja Pronksi tänava täiemahulise rekonstrueerimisega kujundame peamiselt autokeskse tänavaruumi ümber tänapäevaseks ja turvaliseks, nii et see arvestaks kõigi liiklemisviisidega,” selgitas Svet. “Loome sõiduteest eraldatud jalgrattateed ja paranevad jalakäijate liikumisvõimalused.” 

Tänava äärde on mõlemale poole kavandatud puudealleed ja lisaks vahepeatusi võimaldavad haljastustaskud. Kokku on kavas istutada 43 uut puud ja 1372 põõsast. 

Loe lähemalt Jõe ja Pronksi tänava rekonstrueerimise ja liikluskorralduse kohta veebilehelt https://www.tallinn.ee/et/pronksi        

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.