"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Põhja-Tallinnas korrastati projekti „Hoovid korda“ toetusel 15 hoovi, uues taotlusvoorus saavad korteriühistud osaleda kuni 1. märtsini (0)
27. jaanuar 2023
Manuela Pihlap Foto Mats Õun

Eelmisel aastal said Põhja-Tallinnas „Hoovid korda“ toetuse 15 korteriühistut, kellele eraldati linnaeelarvest üle 85 000 euro – uues taotlusvoorus saavad korteriühistud osaleda kuni 1. märtsini.

Põhja-Tallinna vanema Manuela Pihlapi sõnul sai 2022. aastal tänu projektile korda 15 Põhja-Tallinna sisehoovi.

“Seni on põhjatallinlased olnud aktiivsemad taotluste esitajad. Kutsun põhjatallinlasi esitama taotlusi ka sel aastal, seda võib teha kuni 1. märtsini,” ütles linnaosavanem. “Eelmiste taotlusvoorude tulemusena said mõned korteriühistud jätkata varasemalt alustatud projektitega, näiteks paigaldasid parklasse uue teekatte või ehitasid juba korrastatud hoovi rattamaja. Lisaks rattamajadele – ja hoidjatele rajati ka mänguväljakuid, parandati haljastust ning paigaldati turvakaameraid. Ehitati ka kõnniteid,” lisas Pihlap.

Toetuse taotlus tuleb esitada hiljemalt 1. märtsiks. Lisateavet projekti kohta leiab linnalehel https://www.tallinn.ee/Teenus-Hoovid-korda-toetus .

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.