"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Tallinnas saab taotleda toetust suviste noortelaagrite korraldamiseks (0)
31. jaanuar 2023
Foto Mats Õun

Tallinna haridusamet võtab 15. märtsini vastu toetuse taotlusi suviste noortelaagrite korraldamiseks. Toetus on suunatud 7–19-aastastele Tallinna lastele ja noortele, seda saavad taotleda tegevusloaga laagrite korraldajad.

„On hea meel, et sellel aastal on toetus noortelaagrite korraldajatele tõusnud 61 protsendi võrra ning ulatub 196 000 euroni, toetust eraldatakse iga osaleja kohta neli eurot päevas. Soodsam osalustasu muudab teenuse kättesaadavamaks ning tänu sellele saab veelgi rohkem lapsi ja noori põnevatest suvelaagritest osa võtta,“ rääkis Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Toetus on mõeldud 7–19 aastastele lastele ja noortele, kelle elukohaks rahvastukuregistris on Tallinn. Toetust saavad taotleda väljaspool Tallinna haldusterritooriumi korraldatavad tegevusloaga laagrid, mille vahetuse kestuseks on vähemalt kuus laagripäeva. Toetust võivad taotleda juriidilised isikud ja füüsilisest isikust ettevõtjad, välja arvatud need korraldajad, kes on jooksval aastal saanud Tallinna kultuuri- ja spordiametilt sporditegevuse toetust.

Noortelaagri toetuse taotlus ja hiljem ka lõpparuanne tuleb esitada Tallinna projekti- ja tegevustoetuste iseteeninduskeskkonnas. Kogu vajaliku info leiab veebilehelt noortelaagrite korraldajate toetus Tallinna lastele.

Toetuse taotluste esitamise tähtaeg on 15. märts 2023.

2022. aastal sai Tallinna toetusel suvistest noortelaagritest osa üle 5800 pealinna noore, kokku toetati 47 koostööpartnerit ja toetust eraldati noore kohta 3,5 eurot päevas.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.