"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lidl avab 2. veebruaril kaupluse Tallinnas Akadeemia teel (4)
01. veebruar 2023

2. veebruaril kell 8.00 avatakse aadressil Akadeemia tee 31a teine Lidli kauplus Mustamäel. Lidl Eesti on investeerinud uue kaupluse ehitusse, samuti lähiümbruse heakorrastusse ja taristu parandamisse ca 9,6 miljonit eurot. Kaupluse avamisega loodi Mustamäel ligi 50 hästitasustatud töökohta.

Uus Lidl kauplus asub hästi ligipääsetavas piirkonnas Akadeemia teel, pakkudes Mustamäe elanikele võimalust veelgi mugavamalt sisseoste teha. Avamispäeval 2. veebruaril ootavad kõiki külastajaid ainult Akadeemia tee poe jaoks mõeldud avamispakkumised ja õnneloos.

Kauplus on renoveeritud keskkonnasäästlikult järgides rahvusvahelise EDGE ehitussertifikaadi nõudeid. Hoone on energiasäästlik ja kasutab ainult roheenergiat. Uuel kauplusel on avar, 1500 ruutmeetrine müügisaal ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks.

Kauplusse pääseb on lihtsasti ühistranspordi, auto või jalgrattaga. Hoone juurde kuulub suur parkla 121 laia parkimiskohaga, millest 2 parkimiskohta on mõeldud liikumispuudega inimestele ja 2 parkimiskohta peredele. Samuti on ratturitele turvaliseks parkimiseks ette nähtud 20 jalgrattakohta.

Esimesed neli nädalat pärast avamist rõõmustavad kliente eriti head hinnad ning sooduspakkumised. Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.

Uue kaupluse avamine Mustamäel on osa Lidli kauplustevõrgu arendamise strateegiast, mis sai alguse 3. märtsil 2022 kaheks kaupluse samaaegse avamisega Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Akadeemia tee pood on juba teine Lidli kauplus Mustamäel ja kuues Tallinnas, pärast uue kaupluse avamist on Eestis kokku üksteist Lidli poodi.

Video poe ehitusest: Youtube

Meelespea Lidlis ostlemiseks:

  • Akadeemia tee Lidli kauplus avatakse neljapäeval, 2. veebruaril kell 8.00. Kauplus on avatud iga päev 8.00-22.00.
  • Parkimine kaupluse parklas on parkimiskella alusel 1,5 h tasuta.
  • Lidlis on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis asuvad toodete kohal.
  • Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.
  • Küsimuste korral palume võtta ühendust klienditoega tasuta numbril 800 0049 108 tööpäeviti 8.00-18.00.
Kommentaarid (4)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Poemüüja
22. jaan. 2023 15:10
50 hästitasustatud töökohta? Kes seal tööle hakkavad, pankurid ja IT-mehed?
Koidula
20. jaan. 2023 20:54
Lidlis ei saa mitte kõik inimesed endale kliendikaarti. Inimesed kellel pole nutitelefoni jäävad soodustustest ilma.
just
25. jaan. 2023 18:28
Ja selle nutitelefoniga kohmitsemine kassas võtab palju aega. Teistes poodides tõmbad kaardiga üle terminaali ja korras.
... see on teada ja soovitasin
2. veebr. 2023 03:13
et tõmmaku minu nuppudega telefon kassapidaja omal hammaste vahelt läbi... On ikka huvitav riik EV - määratakse teenused kasutamiseks nii, et sa pead ostma 200-300 eur nutitelefoni ja laadima mingeid jamasid. Minul on mob. telefon vajalikeks kõnedeks, mitte reite vahel saamaks orgasmi või pidevalt lakkudes ja kraapides kui pidalitõbine