"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
eesti laul Alika: homses lavašõus on tehtud kaks suurt muudatust, eks need saavad siis homme inimesi üllatama (1)
10. veebruar 2023

„Nagu ka proovidest näha oli, siis homse finaali eel on mu esinemiskostüümi veidikene muudetud. Eeskätt ülemist osa,“ rääkis üks Eesti Laulu homse finaali favoriitidest Alika.

Ka lavalise poole pealt on lauljatari sõnul tehtud kaks suuremat muudatust, aga nendest lauljatar veel rääkida ei tahaks.

„Las see tuleb inimestele homme üllatusena,“ naeris Alika. Teisi finaliste pole lauljatar enda sõnul väga palju näinud, kuna igal ühel on oma prooviaeg ning need, kes enne esinevad, lähevad pärast jälle ära. „Nii et kõikidega pole ma siiamaani veel isegi näinud,“ rääkis ta. „Täna õhtul toimub meil aga õhtune läbimäng – siis saan esimest korda ka kõigiga tuttavaks.“

Lava on lauljatari sõnul aga äärmiselt suur ja ilus ning peaks kõigile pakkuma väärtuslikku kommentaari. Finaali pääsenud laul ei sündinud Alika sõnul aga mitte heast, vaid hoopis halvast tujust ja viletsast päevast. „Kui aus olla, siis suurema osa oma lauludest olengi just niimoodi kirjutanud,“ naeris lauljatar. Loo kirjutamise eel vallanud teda suur ärevus ja pahameel, mille leevendamiseks saigi see laul kolme tunniga valmis kirjutatud.

„Alati, kui ma seda lugu esitan, siis mu keha alati ka väga reageerib selle laulu peale. Annan ka väga palju energiat ja siiraid emotsioone välja, nii et pärast seda laulu olen alati vähekene tühi ja pean ennast nii öelda vaimselt tagasi normaalsesse vormi venitama.“

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Valentina Karu
10. veebr. 2023 21:48
Alika on lemmik. Alika on parim.