"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
eesti laul Anett ja Fredi: kes on hoolikamalt kuulanud, leidis meie tänavusest laulust peidetud vihje ka eelmise aasta loo kohta (0)
10. veebruar 2023

„Läks lausa suurepäraselt,“ leidis lauljate duo Anett ja Fredi üksmeelselt peale tänast Eesti Laulu proovi. Teineteise iseloomustamiseks jätkub muusikutel vaid häid sõnu.

„Anett on lihtsalt kõige lahedam,“ oli Fredi veendunud. „Ka Fredi on lihtsalt kõige lahedam,“ naeris Anett vastu. Käesoleval aastal lauluvõistlusest osa võtmine on muusikute sõnul teatud mõttes ka jätk eelmisele aastale, kui samuti üheskoos lauluga üles astuti. Toona esitatud lugu kandis pealkirja „Write about me“.

„Kes hoolikamalt on kuulanud, see võib olla teab, et ka tänavuses loos on väike vihje eelmise aasta laulule,“ rääkis Anett.

„Selles loos on meie jaoks palju erilist, loodetavasti leiavad ka kuulajad selle üles,“ kommenteeris Fredi käesoleval aastal esitatavat laulu. Muusiku sõnul kannab see laul tema jaoks isiklikult edasi ka teatavat päriselulist emotsiooni, mida oli vaja kuidagi välja elada. „Eks ikka meil artistidena võiks oma looga ju mingisugune side olla.“

Sellele, kuidas duol võistlusel läheb, pole lauljate paar enda sõnutsi kumbki juurelnud. „Hästi läheb, ma loodan,“ naeris Anett. „Las igaüks hääletab selle laulja poolt, kes talle meeldib. Loodame väga, et mõnedele kuulajatele meeldib ka meie laul.“

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.