"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
eesti laul Elysa: kuulen oma lugusid unenägudes (0)
10. veebruar 2023

“Mul on väga hea meel, et tegin terve show uue, sest ma ikka ei taha nii palju oma esinemistes tantsida. Nüüd ma olen palju enesekindlam,” rääkis Elysa reedel Eesti Laulu proovis.

“Mul on nüüd kõik uus: kleit on uus, Riina Põldroosi oma, koreograafia on uus ja laulan ka teistmoodi. Kleidi osas tekkis tunne, et ei saa musta kanda ning on vaja mingisugust värvi. Punane annab just energiat juurde,” lausus ta.

Elisa sõnul räägib tema võidulugu räägib muidugi armastusest ja selle inspireerivast tundest. “Inimesed pidevalt otsivad midagi, selle asemel, et nautida päris armastust,” ütles ta.

“Laulu ühe autori Stig Rästaga oleme ka varem koostööd teinud. Enne Eesti laulu tegime ühe eestikeelse laulu ja olen selle üle väga elevil. Laulu algus kõlab küll nagu 1980. aastate muusika, kuid ma ise selle perioodi laule ei kuula. Küll teeb seda mu elukaaslane, kes teab kõiki lugusid peast.”

Elysa ütles, et enne lavale astumist joob ta hästi palju teed. “Üritan ka hästi palju magada, sest kerge närv on sees. Seepärast üritan ka täna hästi palju magada,” rääkis ta. “Sel aastal on ka kindlam tunne kui eelmisel aastal. Eesti laulu tiim on juba tuttav ja kõik on nii omad. Nagu sõpradega saaks kokku. Olen ka ise Eurovisiooni lauluvõistlust vaadanud. Vanematega sai diivani peale istuda ning nautida. Kui olin noorem, siis vaatasin isegi rohkem kui praegu.”

Elysa ütles, et teiste esinejate hulgas on sel korral tema üheks lemmikuks Ollie, kes jäi oma looga hästi meelde.

“Ise kirjutan lugusid siis, kui hoog peale tuleb,” lausus ta. “Lähen stuudiosse ja seal kirjutan. Ma ei ole niisugune tüüp, kes jalutab pargis ja lugu tuleb pähe. Teen lugu hästi teadlikult või siis teise variandina oma unenägude põhjal. Olen mitu lugu niimoodi kirjutanud, et näen seda unes ja siis ärkan üles ja lähen seda vannituppa kirja panema ja telefoni teel lindistama. Üheks selliseks looks on Vertigo.”

“Olen esinemise eel juba väga ootel ning sooviksin kohe laulda,” lausus Elysa.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.