"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
eesti laul Meelik: meie lool on peajagu kõrgemad võidušansid kui teistel (1)
10. veebruar 2023

Ansambli sõnul võidavad nad kindlasti Eurovisiooni, kuna neil on kõige parem laul. „Martin ütles kõige parema vastuse ära – see vastab tõele, meie lool on peajagu kõrgemad võidušansid kui teistel,“ lisas Andres.

Raini sõnul sai nende lugu kirjutatud ekstra Eurovisiooni jaoks. „Meile endale see lugu ei meeldi tegelikult, me kirjutasime eurovisioonile hästi sobiva loo,“ lisas ta.

Bändimeeste sõnul kasutasid nad Exceli tabeleid meloodia välja arvutamiseks ning asjasse oli segatud ka tehisintellekt.

Meeliku sõnul on nende ansambel eelkõige tulevikku vaatav ja üritatakse olla sokkide ning sandaalide pioneerid koos lipsudega natuke viisakamat tooni juurde tuua.

„Eurovisioon mõjutab levimuusikat täna palju rohkem kui 10 aastat tagasi ja terve muusikaskeene võtab Eurovisiooni muusikat rohkem vastu, sest seal on rohkem sellist muusikat, mis erineb tüüpilistest Eurovisiooni lugudest,“ leidsid bändiliikmed üheskoos.

Enda lemmiku osas on bändimehed juba hääled ära andnud ja nende lemmik on Alika. „Meil ei olegi isikliku eelistust, vaid see on kollektiivne maitse,“ lisas Andres. Raini sõnul andsid nad tegelikult oma hääle Kene Vernikule, aga tunnistas samas, et sellega on mehed vist veidi hiljaks jäänud.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

samasugune jama
10. veebr. 2023 18:55
nagu Letosvet ja kogu see Eesti Laul ja Eurovision , on muutunud kõik jamaks