"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
tasuta Kristiine vastlatrallil esinevad täna tantsuansambel Sõleke, Metsatöll ning Lauriini valgusshow tantsijad (2)
21. veebruar 2023

Teisipäeval, 21. veebruaril kell 18.00 toimub Kullo huvikooli (Mustamäe tee 59) kõrval traditsiooniline Kristiine Vastlatrall. Mänge, tralli, lusti ja rõõmu jätkub kogu perele!

Sel aastal esinevad Vastlatralli kontserdil rahvatantsuansambel Sõleke, legendaarne Eesti folk metal’i ansambel Metsatöll ning Lauriini valgusshow tantsijad. Samuti toimub põnevaid tegevusi ka lastele, mida viib läbi Kristiine noortekeskus. 

„Kristiine Vastlatrall on juba ammune traditsioon, mis on tänaseni väga populaarne ning elanikele väga südamelähedane. Leian, et traditsioonid on olulised ühtsus- ja kogukonnatunde säilitamiseks ja selle tugevdamiseks,“ rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe. „Tänavune Vastlatrall juhatab sisse Eesti Vabariigi 105. aastapäeva tähistamise ja loob pidulikku meeleolu,“ lisas Riibe ning kutsub kõiki toredast üritusest osa saama.

Üritus algab kell 18.00, kestab kaks tundi ning on kõigile tasuta.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/3375210856085219

Üritus on kõigile tasuta.

Palume kasutada kohale jõudmiseks võimaluse korral ühistransporti.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Leena
21. veebr. 2023 16:51
Miks peavad Algi, Räägu ja Linnu tee elanikud tundide kaupa selliste basside ja detsibellide käes piinlema. Täiesti talumatu müra alagas juba kella poole viiest. Eriti häiritud on väiksed lapsed ja koduloomad. Lihtne on öelda, et kui ei meeldi, mine kodust ära aga miks pean ma oma kodust ära minema sel lihtsal põhjusel, et keegi arvab ägeda olema eramajade piirkonnas metsikult valju tümspu promomise.
Palgi Taat
23. veebr. 2023 12:00
Valimiste puhul koligi nii kuuks ajaks maale ära! Järgmised 2 aastat on pärast seda valimismöllu, juba väga rahulik! IRWWW...