"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
LIIKLUS Nädalavahetuseks muutub liikluskorraldus rekonstrueeritaval Pronksi tänaval (0)
09. märts 2023
Foto: Mats Õun

Ehitustöödest tulenevalt on alates 10. märtsist kella 19-st kuni 12. märtsil kella 22-ni Pronksi tänav lõigus Narva maantee kuni Tartu maantee tavaliiklusele suletud. Säilib tavapärane liiklus mööda Gonsiori tänavat ning Tartu maanteelt ja Liivalaia tänavalt on võimalik liigelda mööda Pronksi tänavat kuni J. Kunderi tänavani.

Tööde käigus parendatakse töömaad läbivate teede seisukorda ning teostatakse ristuvate kommunikatsioonide ehitustöid. Tööd on vajalikud, et ehitataval objektil oleks tagatud sujuvam liiklus ning tööpäevadel kulgev liiklus oleks minimaalselt häiritud.

Pronksi ja Jõe tänava rekonstrueerimise käigus uuendatakse täielikult tänavaruumi, lisatakse haljastust ning luuakse turvaline ja mugav tänav kõigile liiklejatele, pöörates eriti suurt tähelepanu jalakäijate ja jalgratturite ohutusele. Ühtlasi läheb uuendamisele kogu Pronksi tänava maa-alune osa, kus vahetatakse välja kõik vee-, gaasi- ja elektri- ning kanalisatsioonisüsteemid.

Loe lähemalt Jõe ja Pronksi tänava rekonstrueerimise ja liikluskorralduse kohta veebilehelt https://www.tallinn.ee/et/pronksi

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.