"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Nõmmel saab reedel tasuta õigusabi. Nõustamisteenuse sujuvaks korraldamiseks on soovituslik eelregistreerimine (0)
12. märts 2023

Reedel, 17. märtsil kell 9.00-18.00 toimub Nõmme linnaosa valitsuse aulas õigusabipäev, mille raames on elanikel võimalus tasuta konsulteerida kogenud HUGO õigusekspertidega.

Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri sõnul on tasuta õigusabipäeva eesmärk on muuta esmane õigusalane nõustamine elanikele kättesaadavamaks. „On väga oluline, et linnaosa elanike õigused ja huvid ei jääks ainuüksi majanduslike piirangute tõttu kaitseta. Tasuta õigusabipäev on hea võimalus saada juriidilist nõu kogenud ekspertidelt,“ rääkis Kuri.

Õigusnõustamise päeva raames on võimalik tasuta õigusabi saada võlaõiguse, perekonnaõiguse, asjaõiguse, pärimisõiguse, tööõiguse, täitemenetlusõiguse, pankrotiõiguse ja korteriühistuõiguse õigusvaldkonda jäävate küsimuste osas. Samuti saab infopäeval teavet riigi toel osutatava soodustingimustel õigusabi ning edasiste nõustamisvõimaluste kohta.

Nõustamisteenuse sujuvaks korraldamiseks on soovituslik eelregistreerimine telefonil 688 0400. Eelregistreerimine ei ole kohustuslik ning kohale tulnud kliente teenindatakse ka elavas järjekorras.

Tasuta õigusabipäev toimub 17. märts kell 9.00-18.00 Nõmme linnaosa valitsuse aulas, Valdeku 13. Õigusabiteenust pakub Tallinna linna lepingupartner HUGO.legal.

Lisainfo HUGO õigusabituuri kohta leiab www.hugo.legal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.