"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
21. märtsil Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses räägitakse rohelise pealinna tegevustest (0)
16. märts 2023

21. märtsil kell 14.00 tutvustakse Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses toimub avalik loeng, kus tutvustatakse rohelise pealinna eesmärke ja tegevusi.

Ülevaade antakse rohelise pealinna eesmärkidest ja programmidest, kus pakutakse elanikele keskkonnateemalisi tegevusi, sealhulgas nii üritusi, erinevaid projekte kui ka konkursse.

„Rohelise pealinna programmis on huvitavaid keskkonnateemalisi tegevusi kõigile. Programm jaguneb nelja teema vahel: kestlik linn, õppiv linn, kaasav linn ja nutikas linn. Pealinna aasta mahukate projektide kõrval parandab Tallinn linnaruumi ka paljude kiirete sekkumistega, millega mõtestatakse linnaruumi ümber ja parandatakse linna ilmet. Seda kõike tutvustatakse 21. märtsil Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses – ootame kõiki elanikke selle olulise teemaga tutvuma,“ rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Teemat tutvustab Merilin Vernik Tallinna Strateegiakeskusest.

Üritus on tasuta.

Aadress: Sõpruse pst 5, I korrus, majja sisenemine hoovipoolsest uksest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.