"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäe Linnaosa Valitsus tänas tublisid majahoidjaid (0)
25. märts 2023
Lasnamäe LOV

24. märtsil toimus Kultuurikeskuses Lindakivi Lasnamäe Linnaosa Valitsuse poolt korraldatud tublide majahoidjate tunnustusüritus.

“See talv on olnud pikk ja raske nende jaoks, kelle tegevus on seotud heakorra tagamisega ning eriti puudutab see just majahoidjaid, kes suurema osa töödest teevad käsitsi. Soovisime tunnustada inimesi, kes on andnud endast parima selleks, et meie linnaosa territooriumil oleks talvel võimalikult turvaline ja mugav liikuda,” ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Ta lisas, et Tallinn tunnustab igal aastal „Tallinna linna lumemurdja“ konkursi raames parimaid majahoidjaid ning iga linnaosavalitsus saab konkursile esitada kuni 3 kandidaati. “Kuid meie jaoks ei ole olulised vaid ainud need majahoidjad, keda saab tervele linnale eeskujuks tuua, vaid tegelikkuses kõik, kes teevad oma tööd südamega ja neid on meil Lasnamäel palju,” märkis Jurtšenko.

Veebruarikuus palus Lasnamäe Linnaosa Valitsus elanikel teada anda, kui nad märkavad majahoidjat, kes on sel talvel eeskujulikult oma puhastusalal teostanud lume ja libedusetõrjet.

Kokku saabus vastuseks linnaosavalitsuse üleskutsele 307 ettepanekut, mitmed neist olid korduvad. 24. märtsil Kultuurikeskuses Lindakivi toimunud tunnustusüritusel avaldas linnaosavalitsus tänu ligi 200 majahoidjale.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.