"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Nõmme noortekeskused ootavad laupäeval endale külla (0)
25. märts 2023
Valdeku noortekeskus_l

Sel laupäeval, 25. märtsil toimub nii Pääsküla kui Valdeku noortekeskuses noortele suunatud meelelahutuslik päev. Pääsküla noortekeskus ootab kell 13.00 enda juurde kõiki ekstreemspordi huvilisi, sest algab rulavõistlus „Talve Kuningas“. Valdeku noortekeskuse uksed on aga avatud kell 12.00-18.00 kõigile lauamängu huvilistele.

Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri sõnul toimub Nõmme noortekeskustes aktiivne tegevus igapäevaselt. „Tööd tehakse hingega, mille tõestuseks toodi tänavuselt Tallinna noorsootöövaldkonna konkursilt „Suured teod 2022“ tunnustus nii Valdeku kui ka Pääsküla noortekeskusesse,“ kiitis linnaosavanem. „Enne veel kui noored oma tegevustega välitingimustesse kolivad on võimalik kõigil lähtuvalt oma huvidest veeta üks meeleolukas laupäev Nõmme noortekeskustes,“ kutsus linnaosavanem kõiki osalema.

„Noortekeskuste eesmärk on noorele pakkuda turvalist keskkonda, kus ennast ja maailma avastada ning leida enesele need asjad, mis inspireerivad ja rõõmu pakuvad. Nõmme noortekeskustel on kummalgi selgelt väljakujunenud spetsialiseerumise suund – Pääsküla noortekeskuses ekstreemsport ja Valdeku noortekeskuses lauamängud. Laupäevased üritused on mõlema suuna suurepärased tutvustajad,“ kutsus Nõmme vaba aa keskuse direktor Asso Viiding noortekeskustega tutvuma.

Pääsküla noortekeskuse skatepargis (Rännaku puiestee 1) toimub rulavõistlus „Talve Kuningas“. Võistlusel on neli kategooriat – noored kuni 16. eluaastat, tüdrukud, amatöörid ja edasijõudnud üle 16. eluaasta ning parim trikk. Korraldajateks on Sisu Skateshopi, Nightwood Skateboardsi ja Pääsküla noortekeskus. Uksed avatakse kell 13 ja sissepääs on tasuta. Kohapeale on oodatud ka pealvaatajad. Lisainfot saab küsida Pääsküla noortekeskuse Facebookist.

Valdeku noortekeskuses (Valdeku 13) toimub kell 12.00 – 18.00 lauamängupäev. Kohapeal on olemas 102 lauamängu, mis kõik ootavad mängijaid. Valikus on lauamängud nii algajatele kui edasijõudnutele ning koos Valdeku noorsootöötajatega saab neid mängida või alles õppida. Lauamängude tutvustamiseks tulevad külla ka Brain Games’i mängujuhid, kes võtavad kaasa mitmeid uusi mänge. Lauamängupäev on kõigile huvilistele tasuta ja tegevusega saab liituda kogu päeva vältel. Rohkem infot leiab Facebookist ürituse Lauamängupäev Valdeku noortekeskuses alt.

Noortekeskus on avatud noortele vanuses 7-26. Mõlema noortekeskuse kohta leiab rohkem infot Nõmme vaba aja keskuse koduleheküljelt www.nomme.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.