"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinna valitsus korraldas infopäeva gaasiohutuse teemal (0)
30. märts 2023
Foto Albert Truuväärt

Põhja-Tallinna valitsus korraldas koostöös Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametiga (TTJA) 30. märtsil linnaosa korteriühistutele ja elanikele kohtumise, et anda ülevaade eluruumide gaasiseadeldistest, ventilatsioonisüsteemide toimimisest, vingugaasianduri tähtsusest ja üldisest gaasiohutusest.

“TTJA korraldas 2022. aastal Põhja-Tallinna piirkonna kortermajades korterite gaasiohutusest ülevaate saamiseks kontrollprojekti, kaasates valimisse vanemad kortermajad,“ ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap. Linnaosavanema sõnul näitasid projekti tulemused, et pooled kontrollitud korteritest olid puudustega ja seetõttu püütakse nüüd koostöös TTJA´ga korteriühistute ja elanike teadlikkust tõsta. „Ootame aktiivset osavõttu, et ära hoida teadmatusest tulenevaid õnnetusi,“ lisas Pihlap.

Korteriühistute infopäev toimub 30. märtsil algusega kell 17.30 Põhja-Tallinna kogukonnamaja (Kari 13) II korruse saalis. Infopäev viiakse läbi eesti keeles, aga vajadusel aitab linnaosa ametnik info ümber tõlkida ka vene keelde.

Põhja-Tallinna valitsus palub korteriühistute esindajatel end infopäevale registreerida kirjutades aadressile pohja.yhistud@tallinnlv.ee või helistada numbrile 6457001.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.