"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pirita majandusgümnaasiumi uus väliklass toetab muutunud õpikäsitust (0)
21. mai 2023
Pirita LOV

Sel nädalal valmis Pirita majandusgümnaasiumi väliklass, mis pakub õpilastele võimalust pidada koolitunde värskes õhus ning õppida loodusaineid parimas võimalikus keskkonnas.

“Olen äärmiselt uhke Pirita majandusgümnaasiumi väliklassi üle, mis loob inspireeriva õpikeskkonna ning soodustab seeläbi õppimist. Tegu on kaasaegse õpikeskkonnaga, kus loodus ja haridus käivad käsikäes,” kommenteeris Kaido Saarniit, Pirita linnaosa vanem.

Väliklass asub Pirita gümnaasiumi õuealal Metsavahi ja Eduard Bornhöhe tee ristumiskohal.

“Õuesõppeks mõeldud uus väliklass annab põnevaid võimalusi õppetegevuse rikastamiseks väga erinevates ainetundides. Amfiteatri ideest lähtuvalt tõusvate istmeridadega poolringikujuline vabaõhulava võimaldab mitmeid loovaid tegevusi ning kõrval haljasalal asuv kompassi meenutav tasakaalurada pakub põnevust igas vanuses õpilastele,”  rõõmustab Pirita Majandusgümnaasiumi direktor Toomas Pikhof.

Projekti elluviimine toimus Pirita Linnaosa Valitsuse tellimusel ning projekti koostaja oli AB Artes Terrae OÜ. Väliklassi arhitektuurse osa autorid on Uko Künnap ja Andrus Vahrušev ning maastikuarhitektuurse osa on kujundanud Heiki Kalberg ja Tanel Breede.

Tallinna kaasava eelarve võiduidee elluviimiseks eraldati kokku 104 000 eurot.

Pirita linnaosa jätkab pühendumist õpilaste heaolu ja kvaliteetse hariduse tagamisele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.