"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Linnavalitsuse pressikonverentsil anti Urmas Dresenile üle Tallinna teenetemärk (0)
24. mai 2023
24. mail anti Urmas Dresenile üle Tallinna teenetemärk. Pildil Urmas Dresen ja Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart. Mats Õun

Tänane Tallinna linnavalitsuse pressikonverents algas tavapärasest pidulikumalt.  Äsja toimunud Tallinna päeval anti Estonia kontserdisaalis üle Tallinna teenetemärgid, kuid paraku viibis meremuuseumi direktor sel ajal ise justnimelt mere peal.

Tallinna linnavalitsuse ettepanekul pälvis Dresen Tallinna teenetemärgi uue Eesti Meremuuseumi ja lennusadama loomise ning hindamatu panuse eest Tallinna kui merelinna kuvandi tugevdamisse.

Urmas Dresen tänas omalt poolt Tallinna linna ning kõiki, kes pidasid vajalikuks sellise ettepaneku teha. ’’Minu tänu läheb nii linnale kui ka kallitele kolleegidele, kes kõigi selle aja jooksul on mind väga palju aidanud.’’

Vaata galeriid (75)

Direktori sõnul plaanib meremuuseum rõõmuga edasi areneda tänu uutele väljakutsetele Tallinna linna poolt. Selle all peab ta eelkõige silmas Tallinna linna põu, mis avaneb erinevate väljakaevamiste käigus ning toob meremuuseumile hinnalisi laevavrakke.

Dresen tõdes, et kui nad lennusadamaga alustasid, polnud meri veel sugugi kättesaadav. ’’Meremuuseumi plaan on olnud, et linn avaneks üha rohkem nii Tallinna kui ka mere poolt vaadates,’’ sõnas Dresen.

Lõpetuseks soovis Dresen kõigile head nii mere peal kui mere ääres viibimist ning tsiteeris nüüdseks lahkunud ’’Meretunni’’ ajakirjanikku Hubert Veldermanni soovitades kõigil ikka näoga mere poole olla.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.