"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
galerii Lasnamäel Pae pargis leidis aset meeleolukas rahvajooks, millest võttis osa 800 inimest (0)
26. mai 2023
Pae pargi VII rahvajooks Albert Truuväärt

25. mail toimus Pae pargis Pae pargi VII rahvajooks. Sellel aastal võtsid üritusest osa ka ratastooli kasutajad.

Vaata galeriid (43)

Lasnamäe linnaosa vanema Julianna Jurtšenko sõnul oli Liikumisaastal ja Lasnamäe juubeliaastal Pae pargi rahvajooksul nende tegevuste kavas eriline koht. „Hea meel on selle üle, et meil õnnestus pakkuda võimalust liikumiseks ka erivajadustega inimestele ja see algatus õnnestus. Loodan, et sellest saab traditsiooniline osa. Suur tänu meie vabatahtlikele ja sponsorile, kes on andnud suure panuse sellesse, et üritus õnnestuks,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Traditsiooniline rahvajooks sisaldas mitut osa: lastele, täiskasvanutele ning ratastoolikasutajatele. Kuni 7- aastastele lastele oli mõeldud 300 meetrine distants. 8- aastastele ning vanematele osalejatele oli mõeldud põhidistants, mille pikkuseks oli 5.1 km. Kokku läbiti kolm 1.7 km pikkust ringi. Kolme kõige kiiremat distantsi lõpetajat erinevates vanuserühmades autasustati karikatega. Ratastooli kasutajatele oli mõeldud eraldi kaardistatud ning turvaline 300 m pikkune rada. MTÜ NAGU SINA vabatahtlikud olid üritusel ning spetsiaalsel rajal, et vajadusel abistada ratastoolis inimesi.

Kõik distantsi lõpetanud osalejad said autasustatud medalitega.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.