"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
SAPTK korraldab laupäeval riigikogu ees abielu kaitseks meeleavalduse (2)
27. mai 2023
objektiiv.ee

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) korraldab laupäeval Toompeal riigikogu ees abielu kaitseks meeleavalduse.

Meeleavalduse korraldajate eesmärk on anda valitsusel sõnum, et abielu ja perekonna tähenduse väärastamine ja seeläbi ühiskonna moraalsete aluste ründamine ei ole suurele osale Eesti ühiskonnast vastuvõetav.

SAPTK juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul on paljud inimesed väljendanud soovi koonduda ja väljendada ühiselt põhimõttelist seisukohta, et valitsuskoalitsiooni rünnak perekonna ja abielu, eraomandi ja sõnavabaduse vastu on talumatu. Vooglaid lisas, et suure hulga inimeste Toompeale protestima tulemine on üks väheseid asju, mis omab valitsuse teerulli peatamise potentsiaali.

“Juba kümme aastat tagasi hoiatasime teiste riikide kogemusele tuginedes, et kooseluseaduse läbisurumine sillutab teed ka abielu tähenduse radikaalsele moonutamisele. Samuti hoiatasime, et nn homoabielu seadustamisega röövitakse lastelt nende loomulik õigus emale ja isale. Selle tõttu on meid lugematul arvul kordadel süüdistatud inimestele valetamises ja nende eksitamises. Nüüd näeme aga, et meil on algusest peale olnud õigus ja paljud neist, kes on meie hoiatusi eitanud, on ise süstemaatiliselt valetanud ja rahvast eksitanud,” ütles Vooglaid.

“Meie ei ole need, kes tahavad rahvast lõhestada – meie püüame kaitsta ühiskonna moraalseid aluseid. Rahva lõhestamisega tegeleb just nimelt valitsuskoalitsioon. Nemad on võtnud nõuks hakata niigi pingelises julgeolekuolukorras, kus peaks rahvast ühendama, viima ellu ideoloogilist projekti, mis on suurele osale rahvast moraalselt täiesti vastuvõetamatu, tagades seda veel vaenu õhutamise keelu laiendamise kattevarjus sõnavabaduse mahasurumisega,” osutas Vooglaid.

Meeleavaldus on seaduses ettenähtud korras registreeritud ning korraldajad kinnitavad, et selle läbiviimisel pannakse erilist rõhku turvalisuse tagamisele. Samuti loodavad korraldajad politsei abile võimalike provokatsioonide ärahoidmisel. 

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Eluvaatleja
28. mai 2023 12:08
Päevi tagasi kehtestas USA Florida kuberner seaduse, mis keelab sooneutraalsuse propaganda. Kuberner nimetas Floridat : " Normaalse mõistuse varjupaik ! " TEEME ,et Eesti oleks ka normaalse mõistuse varjupaik! Ja normaalse abielu , mees+naine , varjupaik . Ühinege deklaratsiooniga weebis : abielu.info
V.M.
29. mai 2023 00:07
Väga hea meeleavaldus ja deklaratsioonis ka nimi kirjas :)