"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kristiine noortekeskuses leiab aset noortele suunatud inspiratsiooniüritus (0)
29. mai 2023
Pilt on illustratiivne. Pexels

31. mail kell 18.00 toimub Kristiine noortekeskuses (Sõpruse pst 4a) Inspiratsiooniõhtu teemal, kuidas saab olla vanem parim mentor tulevikutegijast noorele. Oodatud on osalema noored koos oma vanematega.

Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Kristiine Noortekeskusega on ühendanud jõud, et korraldada Inspiratsiooniõhtu nii 7-26-aastastele noortele kui ka nende vanematele.

„Ürituse keskseks teemaks on arutelu, kuidas igaüks meist saab olla inspiratsiooniks ning miks on oluline erinevusi aktsepteerida. See on oluline igapäevases suhtluses, sest sõnad võivad muuta inimese elu – seda nii positiivses kui negatiivses mõttes. Just see on ka Telia Eesti kiusamisvastase kampaania “SUURIM JULGUS” üks peamisi sõnumeid. Õhtu esimeses osas toimub Telia esindajatega arutelu küberkiusamisest ning selle märkamisest,“ rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

„Suurim julgus on küberkiusu märgata, sellest rääkida ja aidata. Lisaks saavad lapsevanemad häid näpunäiteid, kuidas toetada oma last nii küberkiusamise ennetamisel kui ka selle tagajärgede lahendamisel,“ lisas Riibe.

Külla tuleb ka Eesti üks parimaid parasportlasi, Eestit 2021 Tokyo paraolümpiamängudel esindanud ning maailmarekordiomanikust ujuja Matz Topkin. Matz räägib oma sportlaseks kujunemise loo ning jagab, kes ja mis on teda oma eesmärkide poole pürgimise juures kõige rohkem aidanud.

Õhtu programm:

18:00-18:30 Telia Eesti – Suurim julgus on kiusamisest rääkida #suurimjulgus

18:45-19:15 paraujuja Matz Topkin – Julgus olla mina ise!

Pärast vestlusi pakutakse suupisteid ning soovijad saavad panna ennast proovile piljardimängus.

Küberkiusu kohta saab lugeda: www.suurimjulgus.ee, mis koondab kiusamise ja turvalise interneti kasutamise kohta vajalikku infot nii noortele kui vanematele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.