"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
GALERII Pirita Majandusgümnaasiumis avati pidulikult väliklass (0)
31. mai 2023
Pirita Majandusgümnaasiumi väliklassi avamine 30.05.2023 Betti Säre

Väliklass asub Pirita gümnaasiumi õuealal Metsavahi ja Eduard Bornhöe tee ristumiskohal. Õueõppeks mõeldud uus väliklass annab põnevaid võimalusi õppetegevuse rikastamiseks väga erinevates ainetundides.

Vaata galeriid (30)

Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit tõdes, et tegu on keskaegse õppekeskkonnaga, kus loodus ja haridus käivad käsikäes. “Olen äärmiselt uhke Pirita majandusgümnaasiumi väliklassi üle, mis loob inspireeriva õpikeskkonna ning soodustab seeläbi õppimist,” kommenteeris Kaido Saarniit, Pirita linnaosa vanem.

“Amfiteatri ideest lähtuvalt tõusvate istmeridadega poolringikujuline vabaõhulava võimaldab mitmeid loovaid tegevusi ning kõrval haljasalal asuv kompassi meenutav tasakaalurada pakub põnevust igas vanuses õpilastele,”  rõõmustab Pirita Majandusgümnaasiumi direktor Toomas Pikhof.

Projekti elluviimine toimus Pirita Linnaosa Valitsuse tellimusel ning projekti koostaja oli AB Artes Terrae OÜ. Väliklassi arhitektuurse osa autorid on Uko Künnap ja Andrus Vahrušev ning maastikuarhitektuurse osa on kujundanud Heiki Kalberg ja Tanel Breede.

Tallinna kaasava eelarve võiduidee elluviimiseks eraldati kokku 104 000 eurot.

Pirita linnaosa jätkab pühendumist õpilaste heaolu ja kvaliteetse hariduse tagamisele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.