"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
GALErii Meremuuseum Lennusadamas pakkus lastekaitsepäeva puhul põnevaid teadmisi, mänge ning meelelahutust (0)
01. juuni 2023
Lastekaitsepäev Lennusadamas. Albert Truuväärt

1. juunil oli Lennusadamas võimalik teha väikese tasu eest paadiga väljasõitu Tallinna lahele. Muuseumi välialal jahisadama Suure Tõllu esisel platsil sai vaadata mustkunstitrikke ja kogupere etendust „Oli ilus suvepäev“ ning mängida koos mereröövliga. Elevust pakkusid veepäästekoerad ning demonstreeriti merepäästevahendite kasutamist. Meremuuseumi tegevustelgis sai endale väikeseid parvekesi koju kaasa meisterdada.

Vaata galeriid (34)

Lennusadama väliala tegevused olid lastele tasuta (v.a. laeva- ja rongisõidud), Lennusadama angaar ja Suur Tõll olid avatud tavapärase hinnakirja alusel. Et jaksaks terve päeva sadamas tegutseda, soovitas Meremuuseum külastada Mini-Maru kohvikut koos merevaateliga terrassiga Lennusadama jahisadamas kai lõpus.

Lennusadama jahisadamast viis huvilisi lõbusõitudule ja tutvustab laevajuhtimise kunsti Meretakso kell 12 ja kell 13 (tasu 5€ inimene, alla 1- aastased lapsed tasuta).

Muuseumirong viis Lennusadama välialalt vanalinna ja tagasi (sõit 6€ täiskasvanu, lapsed koos täiskasvanutega sõitsid tasuta, minimaalne väljasõidu tasu 10€).

Lastekaitsepäeva kava:

10.00 Lastekaitsepäeva avamine mereröövli ja ümarmudil Ülo lõbusate mängudega

11.00 Teater Kehra Nukk etendus “Oli ilus suvepäev“

11.30 Tilgu Merepääste Seltsi ja SAR Pirita Merepääste päästevahendite ning MTÜ Pärnumaa Märjad Käpad veepäästekoerte demo

12.30 Mereröövli ja ümarmudil Ülo lõbusad mängud lastele

13.00 Mustkunstnik Marko mustkunstishow

14.00 Päeva lõpp

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.