"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäele paigaldati täiendavad turvakaamerad (0)
07. juuni 2023
Lasnamäele paigaldati täiendavad turvakaamerad Pexels

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse tellimusel said turvalisuse tagamiseks paigaldatud uued turvakaamerad.

„Turvalisus ja turvatunde suurendamine elanikel, on olnud alati minu prioriteediks. Lisaks linnaruumis tehtud muudatustele ning turvapatrulli palkamisele, on kaamerate paigaldamine üheks osaks süsteemsest lähenemisest turvaprobleemidele. Nüüd lisaks Tondiraba pargile, töötavad meil linnaosas kaamerad ka Mustakivi ja Tondiraba tunnelites ning ka Asunduse pargis ja Kivila Skatepargis,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse tellimusel paigaldati kaks uut turvakaamerat Asunduse parki ning Kivila Skatepargi juurde. Lisaks asendati vanad kaamerad uutega Mustakivi ja Tondiraba tunnelites.

Otsus tugevdada järelevalvet põhines elanikelt ja korrakaitsjatelt saadud tagasisidelt. Peamisteks probleemideks on joobes inimeste põhjustatud häiriv käitumine teistele elanikele, vandalism ning üldise avaliku korra rikkumine.

Kaamerad töötavad ööpäevaringselt ning saadud avalikku korda rikkuv info edastatakse politseile. Paigaldatud kaameraid on võimalik politseil operatiivselt kasutada nii reaalajas kui ka hiljem rikkumiste tuvastamiseks. Isiklikke andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.