"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
galerii Tallinn tänas Kultuurikatlas haridusasutuste juhte ja tunnustas hariduskonkursside võitjaid (0)
07. juuni 2023
Tallinn tänas Kultuurikatlas haridusasutuste juhte ja tunnustas hariduskonkursside võitjaid Betti Säre

Eile, 6. juuni õhtul toimus Kultuurikatlas pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänas oma haridusasutusi õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustas hariduskonkursside võitjaid.

Vaata galeriid (34)

Abilinnapea Andrei Kante kiitis õpilasi, õpetajaid ja koolijuhte, kes on andnud oma panuse pealinna hariduselu paremaks muutmisesse. „Õppimine ja õpetamine on raske töö ning hea hariduse omandamine koosneb erinevatest tahkudest. Kõige olulisema neist moodustavad inimesed – südamega oma tööd tegevad õpetajad ja õnnelikud ning õpihimulised õpilased. Selle kõige kõrval on tähtis märgata ja tunnustada neid, kes oma igapäevaste tegevustega innustavad ja vaimustavad ka teisi,“ lausus Kante.

Tallinna Haridusamet korraldab haridusasutuste ja -töötajate ning õpilaste tunnustamiseks igal aastal mitmeid konkursse.

Aasta õpilane 2023 tiitli pälvisid Anna Latõševa (Tallinna Õismäe Vene Lütseum), Anna Milena Linder (Gustav Adolfi Gümnaasium), Niina Petrõkina (Mustamäe Humanitaargümnaasium), Nora Liisa Suislepp (Tallinna Reaalkool), Patrik Roostfeldt (Tallinna Reaalkool), Rasmus Riim (Tallinna 21. Kool) ja Sander Erik Loodsalu (Tallinna Kristiine Gümnaasium). Aasta tervisetegu 2023 tiitliga tunnustati Pirita Kose Lasteaeda, Tallinna Kullatera Lasteaeda ja Tallinna Kivimurru Lasteaeda ning Tallinna Õpetajate Maja.

Aasta koostööprojekt 2023 tunnustuse said haridusasutuste omavahelise koostöö eestvedajad Tallinna Tondiraba Huvikool, Tallinna Päikesejänku Lasteaed ja Tallinna Kuristiku Lasteaed. Aasta hoolekogu 2023 tiitli sai Tallinna Kullerkupu Lasteaia hoolekogu, Tegus õpilasesindus 2023 laureaat on Pirita Majandusgümnaasiumi õpilasesindus. Tunnustav lasteaed 2023 ja Tunnustav kool 2023 tiitliga pärjati vastavalt Tallinna Kristiine Lasteaeda ja Tallinna 32. Keskkooli.

Lisaks andsid abilinnapea Andrei Kante ja haridusameti juhataja Kaarel Rundu pikaaegsetele lasteaia- ja koolijuhtidele Igor Lirismanile, Kaidor Dambergile, Lea Pihelgasele, Leena Saagile, Sirli Väinsarile, Viivi Lokile ja Tiiu Annusele üle Tallinna raemedalid. Tallinna Haridusameti missioonipreemia pälvis Viivi Lokk

Tunnustati ka edukaimaid koole koolispordis ja aineolümpiaadidel. Tunnustuse sai kokku 13 asutust ning 22 inimest. Üritusel andsid muusikalise panuse Eleryn Tiit, Tanja Mihhailova-Saar ja WAF koor. Kogu sündmuse lavastas  Marta Aliide Jakovskit , näitlejad: Maarja Mõts, Hardi Möller, Maria Ehrenberg ja videokunstnik Mikk-Mait Kivi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.