"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinnas algab tasuta tõukeratta treeningute sari (0)
10. juuni 2023
Albert Truuväärt

Põhja-Tallinna kogukonnamaja hoovis (Kari 13) asuvas ekstreempargis toimuvad teisipäeviti Põhja-Tallinna linnaosa eestvedamisel tasuta tõukeratta trennid noortele. Esimene treening toimub 13. juunil.

“Turvalisus on alati prioriteet ja seepärast õpetavad professionaalid noortele, kuidas ohutult tõukerattaga sõita, aga ka seda kuidas põnevaid trikke sooritada. Treeningsarjas osalemine on suurepärane võimalus veeta aega värskes õhus ja leida uusi sõpru,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.
Linnaosavanema sõnul toimuvad koostöös Põhja-Tallinna Noortekeskusega ekstreempargis ka tasuta rulatrennid noortele. “Rulatrennid toimuvad neljapäeviti kell 16. Ootame noori Kari 13 ekstreemparki rulatrenni juba 15. juunil.”

Põhja-Tallinna valitsus korraldab koostöös Keerdtrepp MTÜga kogu suve vältel noortele tasuta tõukeratta treeninguid. Treeningud toimuvad juunist kuni augusti lõpuni teisipäeviti kell 11.00 Põhja-Tallinna kogukonnamaja hoovis, Kari ekstreempargis (Kari 13). Esimene trenn toimub 13. juunil kell 11.00.

Rulatreeningud toimuvad üle nädala kahes erinevas asukohas: Põhja-Tallinna kogukonnamaja hoovis aadressil Kari 13 ja Kopli Ekstreempargis aadressil Kopli 98.
Treeningutes osalemiseks on vajalik isikliku tõukeratta või rula ja kiivri olemasolu. Registreerimine kohapeal. Vihmase ilma korral jääb treening ära!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.