"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
PANE TÄHELE! Tondi ülesõidu ümberehitus toob juulis muudatused reisirongide sõiduplaanidesse (0)
04. juuli 2023
Pilt on illustratiivne. Ilja Matusihis

Tallinnas alanud Tondi raudteeülesõidu ümberehitus toob kaasa juuli kolmel nädalavahetusel muudatused Elroni reisirongide lääne- ja idasuuna sõiduplaanidesse.

“Kolmel nädalavahetusel on kõik läänesuunal liikuvad rongid Tallinna-Pääsküla lõigul asendatud bussidega,” ütles Elroni kommunikatsioonijuht Kristo Mäe. “Samuti väljub kolmel nädalavahetusel seoses remondiga 10 minutit hiljem viimane rong Tallinnast Aegviitu (kell 22.55) ja 10 minutit hiljem esimene rong Aegviidust Tallinna (kell 5.58).”

Bussidega asendatakse 8.-9, 15.-16. ja 22.-23. juulil Tallinna-Pääsküla lõigul liiklevad rongid. “Rongid alustavad Pääsküla rongijaamast, kuhu on võimalik saada asendusbussiga, mis läbib kõik teele jäävad rongipeatused,” lisas Mäe.

Tondi raudteeülesõidu ehitustöid korraldab Tallinna linn. Vaata lähemalt https://www.tallinn.ee/et/uudis/tondi-uus-raudteealune-labisoit-muudab-liiklemise-turvalisemaks.   

OLULINE!

  • Asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.
  • Ratastooliga reisijatel palume enne reisimist Elronile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil abi@elron.ee, et saaks võimalusel korraldada madalapõhjalise bussi.
  • Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt www.elron.ee-

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.