"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
poodium! Heiki Nabi võitis Poolas maadlusturniiril hõbemedali (0)
27. juuli 2023
Heiki Nabi Rauno Volmar/Ekspress Meedia/Scanpix Baltics

Heiki Nabi võitis kolmapäeva hilisõhtul Poolas Wladislaw Pytlasinski memoriaalil hõbemedali, kaotades finaalis ülinapilt Tšiili maadlejale, vahendas BNS.

Kehakaalus kuni 130 kilogrammi maadelnud Nabi kohtus finaalis 2017. aasta MM-il pronksi võitnud Tšiili maadleja Fernandez Yasmani Acostaga. Nabi läks 1:0 kohtumist juhtima, kuid kaks minutit enne matši lõppu Acosta viigistas seisu 1:1-le. See seis püsis ka lõpuni, ent kohtunikud nägid Tšiili maadleja paremust ja andsid võidu talle.

Finaali jõudmiseks läks Nabil vaja kahte matši. Esimeses ringis alistas ta poolaka Rafal Krajewski 4:3, kusjuures veidi alla minuti enne matši lõppu oli seis viigis 3:3.

Teises ringis oli Nabi vaba. Kolmandas ringis kohtus Nabi sakslase Jello Krahmeriga. Sakslane läks esimesel minutil juhtima 1:0. Poole kohtumise peal Nabi viigistas seisu 1:1-le ja sai seejärel kaks punkti juurde ning läks kohtumist juhtima 3:1. Selle tulemusega matš ka lõppes.