"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
video Märt Avandi: Ironmanil osalemine on muutunud elu osaks (3)
06. august 2023
Svetlana Aleksejeva

Näitleja Märt Avandi stardib rahvusvahelisel triatlonivõistlusel juba viiendat korda.

Tänavu võtab Ironmanist osa ka näitleja Märt Avandi. See saab olema mehe jaoks juba viies kord. “Poolpikal distantsil olen ma kokku jah juba viiendat korda. Ironmanil osalemine on muutunud selliseks toredaks ja normaalseks igapäevaelu osaks. See treenimine selle jaoks on mulle väga külge hakanud ja ma ei näe põhjust, miks ma peaksin sellest loobuma. See hoiab mind tervena. Mulle kui näitlejale annab triatlon juurde seda, et mõistus on teravam, keskendumisvõime parem ja füüsis parem. Kui näitleja on vormist väljas, siis see teeb talle karuteene. Olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt olla heas vormis, on näitljeale väga oluline,” kinnitas Avandi.

Eeloleval nädalavahetusel, 5. ja 6. augustil toimub Rahvusvaheline triatlonivõistlus IRONMAN Tallinn 2023 toimub 5. ja 6. augustil.

Märksõnad:
Kommentaarid (3)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Eluvaatleja
6. aug. 2023 13:54
Miks promote isikut, kes narkodiilereid = kuritegevust on toitnud 20 aastat ?
Sinder
6. aug. 2023 08:35
See olümpia võiks Lasnamäel toimuda. Sealsed venelased õpetaksid tontidele siis vastuvaidlematus korras häid kombeid. Kui Maašadest mööda jookseb siis jääd seisu ning teed kenasti kniksu, või muidu ... Ujuda saab Pae karjäärides, kunagiste sossi tuhamägede vahel ja rattaga kimamiseks on majade vahel kohta küll. Ergutajaid ning kannustajaid jätkub. Petjad ja Stjopad on rakulkadega platsis. Vänta kiiremini, muidu tabab kivirahe. Kohe selge, kes on boss ja kes on pajats. À propos! Praegu toimub üleilmne skautide ja gaidide suurlaager Lõuna Koreas. Osalejaid on 50 tuhande ringis. Laagri territoorium on 8 km läbimõõduga. Kogu maailm elab hooga kaasa, sest õhusoojust on seal üle kolmekümne Celsiuse järgi. Soomlasi on kohal ligi tuhat ja nad olla vaprad. Eesti meedia pole suurest üleilmsest noortelaagrist kõssanudki. Märgiline, meil ju oma militaarorganisatsioonid - noorkotkad ja kodutütred. Inspireeritud vist Hitlerjugendist ja Deutsche Mädelist.
jamboree
6. aug. 2023 11:27
https://www.eesti.ca/eesti-skaudid-osalevad-louna-koreas-maailmalaagris/article60388