"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Nõmmel uuendatakse teekattemärgistust (0)
05. september 2023
Kiige ja Rohelise tänava ristumine. Foto: Nõmme LOV

Sel nädalal algasid Nõmme linnaosas teekattemärgistuse joonimistööd. Tööde käigus värskendatakse kulunud ülekäiguradasid ja künniseid ning samaliigiliste teede tähised.

Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri sõnul toob liiklustiheduse kasv seoses kooliaasta algusega fookusesse turvalise liiklemise, mille juures on oluline roll ka teekatemärgistustel. „Sel põhjusel oleme Nõmme linnaosas igal aastal teekattemärgistust uuendanud. Kui möödunud aastal olid joonimistöödel fookuses koolide ümbrused ja ülekäigu rajad, siis sel aastal pöörame tähelepanu peamiselt kvartalisisestele tänavatele ligi 120 erinevas asukohas,“ selgitas Kuri.

Värskendamisele lähevad kulunud ülekäigurajad, künniste markeeringud ning samaliigiliste teede tähised. Markeerimiseks kasutatakse 3 mm paksust termoplastist kihti, mis on tavalisest värvist oluliselt kulumiskindlam. Töid teostatakse kuiva ilmaga.

Joonimistöid teostab Markeering OÜ ning selle kogumaksumus on ligi 19 000 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.