"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Vaba aeg Pirita vaba aja keskus kutsub uusi põnevaid huviringe avastama (0)
06. september 2023
Pirital on palju eri võimalusi vaba aja sisustamiseks. Foto: Aigar Nagel

Pirita vaba aja keskus kutsub sel sügishooajal avastama uusi enesearenguvõimalusi huviringides. Kokku tegutseb sel hooajal üle 30 huviringi.

„Uut huvitegevust jagub meil alates 6. elukuust kuni eani, kus veel jaksatakse ja soovitakse laulda ja tantsida. Kokku pakume sel hooajal üle 30 erineva huvitegevuse võimaluse,“ julgustab Pirita vaba aja keskuse juhataja Krista Dreger leidma ellu uut värskust ja kirge.

Beebid koos emade-isadega on oodatud loovustoa ning muusika ja liikumise tundidesse, kus saab koos muinasjutte kuulata, loovust valla lasta ja beebide viiplemisega tutvuda.

Lisaks mitmekülgsetele jooga ja pilatese stiilidele pakutakse ka meestele mõeldud pilatese tunde, mis on suunatud lihasjõu, kehahoiu, liikuvuse, tasakaalu ja tuumalihaste tugevuse arendamisele.

Uued juhendajad toovad Piritale muuhulgas õrna biodünaamilise hingamise grupiseansid ja Haapsalu salli kudumise oskuse. Traumadest vabastav hingamine toimub Pirital esimest korda neljal korral sel sügisel.

Mehed ja naised saavad alustada tantsupeoteekonda Astrid Väizene käe all, eesmärgiga jõuda kahe aasta pärast Pirita uue rahvatantsugrupiga tantsupeole. Proovitreeningud toimuvad 17. ja 24. septembril.

Pirita päevakeskus ootab uusi liikmeid lauljate ridadesse, seenior tantsugruppi ja mälutreeningule. Siin alustab väärikate huvikool, mis pakub suurepärast võimalust eakatele inimestele aktiivse ja täisväärtusliku elustiili säilitamiseks ning uute teadmiste ja oskuste omandamiseks.

„Pirita linnaosas on neli hea õhkkonnaga hoonet: Pirita vaba aja keskus, Pirita päevakeskus, Kose ja Mähe noortekeskused, kus saab õppida uusi oskusi, kogeda mõnusat koostegemist ning leida uusi sõpru,“ kutsub Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit.

Pirita noortekeskused ootavad lapsi ja noori Pirita-Kosele ja Mähele mängima ja suhtlema. Keskuste külastamine on kõigile tasuta.

Keskustes saab rentida ruume sünnipäevade, koolituste ja teiste sündmuste tarvis.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.