"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kiire! Telesaate "Tähtede lava" Pirita eelvoor ootab noori lauljatalente (0)
06. september 2023
Tähtede lava Pirital ootab laulma. Pressifoto

Pirita Linnaosa Valitsus kutsub alates tänasest osalema laulukonkursi “Tähtede lava” Pirita eelvoorus, mis toimub Pirita Vaba Aja Keskuses 7. oktoobril algusega kell 12.

Konkursile oodatakse osalema noori soliste vanuses 3-13 aastat, arvestades solisti vanust seisuga 31.12.2023. Pirita eelvooru eesmärk on leida kolme vanuserühma parimad lauljad – kokku üheksa lauljat, kes esindavad Pirita linnaosa Tallinna linna “Tähtede lava” ERR-i saatesarjas.

Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit: „”Tähtede lava” Pirita eelvoor on suurepärane võimalus noortel lauljatalentidel näidata oma oskusi ja astuda esimesed sammud muusikamaailmas. Luban, et see saab olema kogemus, mida mäletate kogu elu.”

Osaleja saab osaleda linnaosa korraldataval lauluvõistlusel, kas elukoha, kooli, lasteaia, muusikakooli või laulustuudio asukoha põhiselt. Korraga mitme erineva linnaosa võistlusel osaleda ei ole lubatud. Samuti ei tohi juba Harjumaa lauluvõistlusel osalenud solist osaleda Tallinna linna eelvoorus.

Konkursil osalevad solistid jagunevad vanuserühmadesse järgmiselt:

3-7-aastased;

8-10-aastased;

11-13-aastased.

Konkursil esitatav laul peab vastama järgmistele tingimustele:

  • sõnad peavad olema eestikeelsed;
  • esituse kestus ei tohi olla pikem kui 2 minutit ja 30 sekundit.

Registreerimine Pirita eelvooru on avatud kuni 20. septembrini 2023. Osalejate arv on piiratud, seega huvilistel tasub oma koht konkursil tagada õigeaegse registreerimisega. Laulja registreerimiseks palutakse täita ankeet veebiaadressil: https://forms.gle/FXsrWrSC4cuxGUbF6.

Konkursil on eelistatud esitus klaverisaatega, kuid kui see võimalus puudub, saab laulja saata fonogrammi loost, mida soovitakse kontserdil esitada, veebilehe www.wetransfer.com kaudu aadressile dmitriy.fadin@tallinnlv.ee.

Lisateavet konkursi kohta leiate veebileheküljelt: https://kullo.ee/tallinna-tahtede-lava/ ning Facebooki lehelt https://www.facebook.com/Tallinnatahtedelava.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.