"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kampaania Lasnamäe korraldab korteriühistute lehekottide tasuta äraveo (0)
27. september 2023
Lasnamäe linnaosa valitsus aitab korteriühistuid puulehtede äraveol Foto: Pixabay

Korteriühistute lehekottide äravedu toimub asumite kaupa graafiku alusel 30. oktoobrist kuni 11. novembrini.

„Eelmisel aastal oleme Lasnamäel läinud üle uuele süsteemile, mida korteriühistud on hästi vastu võtnud. Ka sel aastal oleme valmis korteriühistutelt lehti tasuta ära viima, kuid selleks peaksid need olema õigeaegselt kokku pandud ja paigaldatud nii, et linnaosa lepingupartner pääseks kottidele ligi,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Elanike kokku kogutud lehekotte viiakse ära graafiku alusel: 30. oktoobrist kuni 5. novembrini Sikupilli, Pae, Uuslinna, Kurepõllu ja Ülemiste asumites. 6.-12. novembrini Loopealse, Katleri, Laagna ja Sõjamäe asumites, ning 13.-19. novembrini Kuristiku, Priisle, Mustakivi ja Seli asumites. 

Vastavalt graafikule tuleb lehekotid tõsta hästi ligipääsetavasse ja nähtavasse kohta sõidutee ääres.

Juhul kui lehekotid pole õigeks ajaks välja pandud, tuleb need utiliseerida omal kulul. Lehekottidesse on lubatud koguda vaid puulehti, muu sisu olemasolul on lepingupartneril õigus jätta teenus osutamata.

Lehekotte viib ära Lasnamäe linnaosa valitsuse koostööpartner Keskkonnahooldus Eesti OÜ.

Lisaküsimuste korral saab pöörduda Lasnamäe Linnaosa Valitsuse linnamajanduse osakonna heakorra ja haljastuse peaspetsialisti Eliisa Mõistliku poole telefonil 645 7703 või e-posti teel eliisa.moistlik@tallinnlv.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.