"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
liiklusmuudatus Oktoobris taastub Tallinnas kogu trammiliiklus (0)
29. september 2023
Oktoobris taastub täielikult kogu trammiliiklus. Foto: Albert Truuväärt

Alates 1. oktoobrist taastub trammiliinide nr 1 ja 3 liiklus, samuti lõppevad Põhja puiestee ja Kursi tänava ristmikul ehitustööd, mis toovad kesklinna liiklusolukorrale leevendust.

Oktoobris taastub täielikult kogu trammiliiklus, mis vahepeal oli mitu kuud ehitustööde tõttu häiritud. Trammiliinid nr 2 ja 4 sõidavad juba septembri algusest, 1. oktoobrist jätkavad taas tööd ka liinid nr 1 ja 3. Samuti jätkab Vanasadama trammiliini ehitustööde tõttu liinile toodud ajutine trammiliin nr 6 marsruudil Tondi-Kopli tööd vähemalt oktoobri lõpuni. Linn kaalub võimalust jätkata liiniga nr 6 ka püsivalt.

Seoses ehitustööde lõppemisega Põhja puiestee ja Kursi tänava ristmikul hakkavad bussiliinid nr 3, 8, 66 ja 73 peatuma peatuse Linnahall endises asukohas.

Lisaks on korrigeeritud bussiliini nr 13 sõiduplaani liini paremaks graafikus püsimiseks.

Vanasadama trammitee ehitustööde tõttu jätkub ümbersõit bussiliinidel nr 1, 2, 5, 9, 11, 14, 15, 18, 18A, 20, 20A, 23, 29, 31, 34, 35, 38, 42, 44, 46, 51, 55, 60, 63 ja 66.

Rail Baltic Ülemiste terminali ehituse tõttu ei sõida tramm nr 4 lennujaamani, vaid lõpp-peatuseks on Suur-Paala. Sellest tulenevalt teeb bussiliin nr 2 kesklinna suunas täiendav peatus lennujaama trammipeatuse alal, bussiliin nr 15 jätkab lennujaamas peatumist mõlemal suunal.

Sõiduplaanide, liinide liikumisteede ja peatustega on võimalik tutvuda veebilehel transport.tallinn.ee.

Märksõnad:
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.