"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinn tänas piduliku vastuvõtuga noorte laulu- ja tantsupeol osalenud kollektiivide juhte (0)
30. september 2023
Tänuüritus Mustpeade majas. Pressifoto

Mustpeade majas tunnustati XIII noorte laulu- ja tantsupeol “Püha on maa” osalenud Tallinna kollektiivide koori- ja orkestrijuhte, rahvamuusikute juhendajaid ning tantsu- ja võimlemisrühmade juhendajaid ning peo korraldajaid.

Tallinna abilinnapea Tiit Terik märkis, et noorte laulu- ja tantsupidu on olnud aastakümneid oluliseks osaks eesti kultuuripärandist. “See on alati ühendanud ja innustanud nii noori kui ka juhendajaid ja korraldajaid andma oma parimat. Täname kõiki juhendajaid ja korraldajaid nende pühendumise ja visaduse eest, mis on võimaldanud noortel end väljendada ning tuua rõõmu ja uhkust meile kõigile,” rääkis Terik.

Käesoleva aasta suvel toimunud XIII noorte laulu- ja tantsupidu “Püha on maa” külastas ligi 90 000 inimest, kellele esines 31 415 lauljat, tantsijat ja pillimängijat. Tallinnast osales suvisel peol 370 kollektiivi üle 10 000 liikmega.

Tänuvastuvõtul esines külalistele ansambel Duo Ruut ning kõik osalejad said linnapea tänukirja ning muusikalinna Tallinna meene.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.