"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
tasuta Lasnamäe kutsub linnaosa elanikke Kuremäe kloostri ekskursioonile (1)
03. oktoober 2023
Kuremäe klooster. Foto: Eero Vabamägi / Postimees / Scanpix Baltics

Lasnamäe linnaosa valitsus korraldab 21. oktoobril kell 9-20 Lasnamäe elanikele tasuta bussiekskursiooni Pühtitsa Jumalaema Uinumise Nunnakloostrisse (Kuremäe klooster).

„Linnaosa elanikud on korduvalt pöördunud meie poole palvega korraldada ekskursiooni Kuremäele. See on minu jaoks arusaadav soov, sest omal käel sinna minemine on kallis ja logistiliselt keerukas. Arvestades, et meie linnaosas elab palju õigeusklikke, on huvi kloostri külastamise vastu suur,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Ta lisas, et ekskursiooni päeval läheb Lasnamäelt Kuremäele koguni kaks bussi ehk ekskursioonile on oodatud kuni 100 Lasnamäe elanikku.

Laupäeval, 21. oktoobril korraldab Lasnamäe Linnaosa Valitsus Lasnamäe elanikele tasuta bussiekskursiooni Pühtitsa Jumalaema Uinumise Nunnakloostrisse (Kuremäe klooster).

Tasuta ekskursioonile saavad registreeruda üksnes Lasnamäe linnaosa elanikud.  Kõik elanikud, kes soovivad osaleda päevareisil, peavad andma Lasnamäe Linnaosa Valitsusele õiguse kontrollida nende elukohta rahvastikuregistris.

Ekskursioonis osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha lingil: https://forms.gle/gcg35Fkw57SYfGug8 või helistades telefoninumbrile: 645 7700. Kuna kohtade arv on üritusele piiratud, siis registreerimine suletakse kohtade täitumisel.

Kui peale registreerimist osaleja mingil põhjusel ei saa osaleda, tuleb sellest aegsasti teada anda, helistades telefonil 645 7700. Antud ekskursioonile registreerunud isikud järgmistele Kuremäe reisidele lähiajal enam registreerida ei saa.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus katab kõik transpordi- ja ekskursiooniga kaasnevad kulud. Toitlustus on iga reisija omal kulul, mida palutakse võtta endaga kaasa. Eraldi söögipeatusi ei tehta. 

Täpsema info väljasõidu kohta edastab linnaosavalitsus registreerunud osalejatele eraldi. Sissepääs bussidesse toimub nimekirja alusel.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

OLESJA PODLESNAJA RAHASTAMINE
4. okt. 2023 16:27
OLESJA PODLESNAJA RAHASTAMINE Tere kõigile Suur tänu Jumalale OLESJA PODLESNAJA minu teele tagasi toomise eest. Kõigi oma rahaliste vajaduste või rahaliste raskuste korral võtke lihtsalt ühendust selle imelise naise OLESJA PODLESNAJAGA ja jääte igati rahule. See suurepärane naine on mind just aidanud väikese summaga 30 000 € ja see on minu jaoks enam kui piisav. Ta on südamega naine, tänu sellele imelisele naisele sain ma oma elatustaset ja võlga tõsta. Kui vajate väikelaenu, võtke nendega ühendust ja te ei pea pettuma. E-post: olesjapodlesnaja198@gmail.com AITÄH MÄRGE Kui te pole EESTIST, siis hoidke eemale.