"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
PILDID Selgusid Mustamäe parimad laululapsed. Vaata, kes pääsesid „Tähtede lava“ finaali (0)
16. oktoober 2023
Kaja kultuurikeskuses toimus laulukonkursi „Tallinna Tähtede lava 2023“ Mustamäe eelvoor. Foto: Aleksandr Guzhov

Mustamäel kultuurikeskuses Kaja toimus laulukonkursi „Tallinna Tähtede lava 2023“ eelvoor, kus lavale astusid Mustamäe parimad laululapsed vanuses 3-13 aastat. Võitjad pääsesid konkursi finaalvooru.

Kaja kultuurikeskuses toimunud laulukonkursi „Tallinna Tähtede lava 2023“ Mustamäe eelvoorus osales 23 laululast, kes saalitäie publiku eest võistlesid edasipääsu eest finaalkontserdile.  Konkursi eelvoorud viiakse läbi kõikides Tallinna linnaosades ja igast linnaosast pääseb finaali kolm paremat lauljat.

Vaata galeriid (36)

Mustamäe eelvooru kontserti avades soovis Mustamäe linnaosa vanem Aivar Riisalu kõikidele noortele lauljatele palju laulurõõmu ja muusikaarmastust. “Uskuge mind, teie kõik, kes te täna siin esinete, olete juba võitjad. Ainuüksi konkursile pääsemine tõestab, et te olete parimatest parimad ja väga andekad lauljad. Soovin teile laulurõõmu ja palju imelisi hetki lavalaudadel,“ sõnas Riisalu.

Kõik noored lauljad olid väärt finaalikohta, kuid žürii koosseisus ooperilaulja Elina Nechayeva, pianist-improvisaator ja radio 4 toimetaja Petr Suškov, “Delight” laulustuudio juhendaja ja muusikaõpetaja Jelena Savtsuk ja Mustamäe huvikooli direktor Erna Podanjova pidid tegema keerulise otsuse ja valima igast vanuserühmast vaid kolm parimat.

„Tallinna Tähtede lava 2023“ finaali jõudsid:

Vanuserühm 3-7 aastat:

Kirsika Kalmus

Veronika Matjas

Christabel Sinisaar

Vanuserühm 8-10 aastat:

Johanna Tüür

Angelika Triin Nukk

Konstantin Kasatkin

Vanuserühm 11-13 aastat:

Paula Pugonen

Brita Einberg

Lota Leemets

Finalistid pälvisid tiitli  “Tallinna Tähtede lava parim laulja”. Täname kõiki osalejaid, õpetajaid ja lastevanemaid, kes olid lastele suureks toeks.

Kaja kultuurikeskuses võõrustatakse ka „Tallinna Tähtede lava 2023“ finaalvooru, mis toimub 11. novembril. Lõppvooru parimad lauljad pääsevad osalema ERR-i saatesarja „Tähtede lava“.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.