"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kaitseväe keskpolügoonil hukkus õnnetuses tegevväelane (0)
12. november 2023
Pealinn

Kaitseväe keskpolügoonil juhtunud õnnetuses hukkus pühapäeva hommikul Scoutspataljoni tegevväelane.

Väljaõppe käigus plahvatanud imitatsioonivahendi tõttu sai tegevväelane eluohtlikult vigastada. Kannatanule anti kohapeal esmaabi ning kutsuti viivitamatult kiirabi, kuid tema elu ei õnnestunud päästa. Kaitseväe peastaabi teatel on hukkunu lähedasi tema surmast teavitatud.

Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks alustas kaitsepolitsei uurimist.

Kaitsevägi avaldab lahkunu lähedastele ja relvavendadele sügavat kaastunnet ning palub austada lahkunu lähedaste leina.

President Karis avaldas hukkunud kaitseväelase lähedastele kaastunnet

President Alar Karis avaldas kaastunnet pühapäeval õppusel hukkunud Scoutspataljoni tegevväelase lähedastele, sõpradele ja relvavendadele.

“Oht ja teenistus kaitseväes on alati kokku seotud. Ent on eriti valus ja ebaõiglane, kui pöördumatult traagiline juhtub siinsamas Eestis,” kirjutas Karis sotsiaalmeedias. “Täna langes Scoutspataljoni võitleja teenistusülesande täitmisel, õpetades Ukraina kamraade, et nad oleksid head sõdurid oma riigi vabaduse ja iseseisvuse rindejoonel.”‘

“Langetan pea Eesti sõduri mälestuseks. Minu sügav kaastunne tema lähedastele, sõpradele, relvavendadele. Eesti leinab,” lõpetas Karis enda järelehüüde.

Kaitseväe keskpolügoonil toimunud väljaõppe käigus plahvatas pühapäeva hommikul imitatsioonivahend, mistõttu sai tegevväelane eluohtlikult vigastada. Kannatanule anti kohapeal küll esmaabi ning kutsuti viivitamatult kiirabi, kuid tema elu ei õnnestunud päästa.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.