"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
LÄHEB PAREMAKS. Mitmel trammitee ehitustöödeks suletud tänavalõigul taastub liiklus (0)
15. november 2023
Teetööd Laikmaa tänava ja Narva maantee ristmikul. Ksenija Kurs

Neljapäeval, 16. novembril avatakse Narva mnt–Laikmaa–Hobujaama ristmikul mõlemas suunas kaks sõidurada piki Narva maanteed. Seejärel avatakse liiklusele järk-järgult Gonsiori ja Reimani tänava ristmik ning Logi ja Sadama tänava lõigud.

Alates 16. novembrist on Narva mnt–Laikmaa–Hobujaama ristmiku ületamiseks piki Narva maanteed avatud mõlemas suunas kaks sõidurada. Kuivõrd Hobujaama ja Laikmaa tänavatel ehitustööd jätkuvad, siis jalakäijatele ristmiku diagonaalületamise võimalus veel puudub. Narva mnt–Laikmaa–Hobujaama ristmiku reguleeritud ülekäiguraja avamisega kaob ajutine teeületuskoht Viru keskuse ja Nordic Hotel Forumi vahel.

Sellel nädalal algab Gonsiori ja Reimani tänava ristmiku asfalteerimine, mille lõppemisel avatakse väljapääs Reimani tänavalt Gonsiori tänavale, taastatakse Reimani tänava statsionaarne liikluskorraldus ning tagatakse ligipääs Gonsiori tänavalt Maneeži tänavale.

Järgmiseks nädalaks on planeeritud Logi tänava asfalteerimine Rumbi tänava ja Sadama tänava vahelisel lõigul, mille lõppemisel avatakse nimetatud lõigus mõlemas suunas üks sõidurada ning taastatakse tavapärane liikluskorraldus Sadama tänaval.

Seoses Vanasadama trammitee ehitustöödega jätkuvad ümbersõidud bussiliinidel nr 1, 2, 9, 11, 14, 15, 18, 18A, 20, 20A, 23, 29, 31, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 51, 55, 60, 63 ja 66. Reedest, 17. novembrist taasavatakse Foorum kaubanduskeskuse ees asuv Hobujaama bussipeatus. Ühistranspordi sõiduplaanide, liikumisteede ja peatustega on võimalik tutvuda veebilehel transport.tallinn.ee.

Märksõnad:
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.