"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Detsembrist muudetakse busside sõiduplaane, osa liine saab Liival täiendava peatuse (1)
28. november 2023
Alates 1. detsembrist korrigeeritakse mitmete bussiliinide sõiduplaane. Foto: Ksenija Kurs

Alates 1. detsembrist korrigeeritakse mitmete bussiliinide sõiduplaane, et tagada nende parem püsimine sõidugraafikus. Mööda Männiku teed kulgevatele liinidele lisatakse aga kesklinna suunal täiendav peatus.

Bussiliinidele nr 5, 32 ja 57 lisatakse Männiku teel kesklinnasuunaline Liiva peatus, et tagada mugavam ühendus Liiva rongijaamaga.

Paremaks sõidugraafikus püsimiseks korrigeeritakse liinidel nr 4, 10, 20, 20A, 23, 27, 28, 36, 37, 40, 61 ja 67 sõiduplaane. Samuti muudetakse omavaheliseks paremaks sünkroniseerimiseks liinide nr 44 ja 51 sõiduplaane, liinidel nr 21A ja 38 viiakse graafikud paremini kooskõlla koolipäeva alguse ja lõpu aegadega. Sõiduplaanide, liinide liikumisteede ja peatustega on võimalik tutvuda veebilehel transport.tallinn.ee.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Tore,
2. dets. 2023 09:23
aga millal tuleb otsus: 8 bussiliini suunamise Reidi teelt tagasi Narva mnt'le sõitma. Lisakulu linnale on olematu, kuid inimestele on (max 40 min) ajalist kokkuhoidu.... ümberistumiseks bussi ootamine (edasi tagasi) külma ilmaga meie kliimas, mere ääres, nooo aithh - milleks?