"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
AASTAVAHETUS. Naine lõi meest noaga, paar korda varastati (0)
02. jaanuar 2024
KÄED RAUDU. Õnneks mööödus aastavahetus pealinnas korrakaitsjate jaoks siiski suhteliselt rahulikult. FOTO: Pealinn

Pühadenädal möödus korrakaitsjatele Tallinnas ilma suuremate draamadeta, siiski tuli nii mõnigi kord reageerida sellele, kui kellegi kallal tarvitati vägivalda. Sageli läks löömiseks just koduseinte vahel.

Ajavahemikus 29. detsember kuni 1. jaanuar pidid põhja prefektuuri korrakaitsjad reageerima Tallinnas kokku üheteistkümnele kehalise väärkohtlemise väljakutsele. Neist enamusel juhtudel tõstis meesterahvas oma rusika või noa naisterahva vastu, kuigi leidus ka vastupidiseid juhuseid ning kaklusi meeste endi vahel.

Vastupidise juhusega paistis silma õnneks üksainuke raske tervisekahjustusega lõppenud tüli 1. jaanuaril, kui teatati, et Haaberstis lõi 25aastane naine terava esemega endaga samavanust abikaasat. Politsei pidas naise kinni.

Vargusi esines kokku kahel korral. 29. detsembril varastati Nõmmel Kalmistu teel parkinud sõidukist 3720 euro väärtuses tööriistu, päev hiljem ajasid pätid küüned taha Kristiines Rähni tänaval parkinud sõidukis olnud isiklikele esemetele ja sularahale. Kahju oli kokku 1110 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.