"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäe ootab linnaosa tublimate majahoidjate nimesid (0)
19. jaanuar 2024
TUBLI MAJAHOIDJA. Kui tead Lasnamäel mõnd sellist, anna aga teada. FOTO: Rene Suurkaev

Lasnamäe Linnaosa Valitsus soovib tunnustada eeskujulikke majahoidjaid ning ootab elanikelt ettepanekuid.

“Eelmisel aastal tulin selle algatusega välja ning tagasiside nii korteriühistute esindajatelt kui ka majahoidjatelt oli väga positiivne. Minu jaoks on paljuütlevaks näitajaks ka see, et esimesel korral registreeriti üle 300 majahoidja, keda sooviti tunnustada,” ütleb linnaosavanem Julianna Jurtšenko. Kuigi ees seisab veel pool talve, loodab ta, et juba praegu on inimesed märganud selle aasta usinamaid.

“Väike motivatsioon aitab meie tublidel majahoidjatel vapralt vastu pidada talve lõpuni.” Jurtšenko lisas, et kõige paremini saavad tööd hinnata elanikud ise ning seetõttu palub linnaosavalitsus teada anda, sellel talvel silma jäänud, eeskujulikult hooldatud hoovidest. 

Kui teie majahoidja on sel talvel eeskujulikult teostanud lume ja libedusetõrjet oma puhastusalal, siis tema ongi see, keda otsib Lasnamäe Linnaosa Valitsus. Tänu avaldamiseks vajab linnaosavalitsus korteriühistu aadressi ning võimalusel majahoidja nime koos kontaktandmetega (kas e-post, telefon või koduaadress).   

Ettepanekute esitamiseks palume minna lingile ning täita lühike ankeet: https://forms.gle/7XNRoezwavYvND9z9. Ankeet on avatud täitmiseks kuni 09. veebruarini. Üritus tublimate tunnustamiseks on planeeritud märtsi keskpaigaks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.