"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinas Puhangu tänaval hukkus korteritulekahjus inimene (0)
11. veebruar 2024
Tulekahju tekkepõhjused ning täpsemad asjaolud selgitab välja edasine menetlus. Foto: Pixabay

11. veebruaril kell 6.38 sai Häirekeskus teate, et helistaja magamistoas on tunda kärsahaisu. Lilleküla päästemeeskond oli kohal kell 6.42.

Päästjate kohale jõudes selgus, et neljakorruselise maja trepikojas oli tunda kerget kärsahaisu, mille järgselt alustasid päästjad otsima tulekollet.

Selgus, et suitsu tuli ventilatsioonišahtist pööningule. Edasiste otsingute käigus tekitas päästjates huvi teise korruse korteri aknad, mis olid seest tumedamaks värvunud.

Peale seda kui selgus, et keegi ust ei ava tuli päästjatel endal uks avada ja kell 7.37 tuvastati, et korteris põles diivan millelt leiti hukkunu.

Kell 7.40 lokaliseeris Lilleküla päästemeeskond tulekolde ning ruumid tuulutati ülerõhuventilaatori abil.

Tulekahju tekkepõhjused ning täpsemad asjaolud selgitab välja edasine menetlus.

Päästetööde juhi sõnul nad eluruumidest suitsuandurit ei leidnud ega kuulnud ka selle signaali. Päästeamet tuletab meelde, et tulekahju kiireks avastamiseks on hädavajalik, et igas majapidamises on töökorras suitsuandur.

Suitsuandur aitab päästa elu, veendu juba täna, et Sinu suitsuandur on töökorras!

Suitsuanduri korrasoleku kontrollimiseks vajuta testnuppu, mille järel peab kostuma häiresignaal. Vajaduse tekkimisel vaheta viivitamatult anduri patarei ning paigalda andur kohe lakke tagasi. Elu päästab ainult töökorras ja õigesti paigaldatud suitsuandur.

Käesoleval aastal on tulekahjudes hukkunud kokku 6 inimest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.