"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tondimõisa park on kaevetööde tõttu ajutiselt suletud (0)
01. märts 2024
Turvaliseks liikumiseks pargis ja selle lähiümbruses palutakse järgida ajutist liikluskorraldust. Foto: Kristiine LOV

Tondimõisa pargis ja selle lähiümbruses toimuvad kuni 30. aprillini amortiseerunud ja lekkivate vee- ning reoveetorude renoveerimistööd. Tööde tellija on AS Tallinna Vesi, teostaja OÜ VH Ehitusteenused.

Seoses ehitustöödega on Tondimõisa park osaliselt külastajatele suletud. Töömaa on piiratud ning jalakäijate ümbersuunamise tähised paigaldatud. Turvaliseks liikumiseks pargis ja selle lähiümbruses palutakse järgida ajutist liikluskorraldust.

Ehitus- ja kaevetöödega kahjustunud puistmaterjalist pargiteed, pinnakatted ja taimkate taastatakse ehitustööde lõppedes, olenevalt ilmastikutingimustest hiljemalt maikuu jooksul.

Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe sõnul on Tondimõisa park oluline haljasala Kristiine ja Mustamäe piiril ning lähiaastail on plaanis alustada selle täieliku rekonstrueerimisega.

„Hetkel teostatakse AS Tallinna Vesi tellimusel torustiku vahetamist tänapäevase vastu, mis on püsivam, leketevaba ning tagab piirkonna elanikele kvaliteetse teenuse,“ lisas Riibe.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.