"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Sõle spordikeskusele plaanitakse juurdeehitust: olmeruume, kohvikut ja sisenemiskontrolli (0)
01. aprill 2024
Juurdeehitus võimaldab rajada täiendavad olmeruumid, nõupidamiste saali ning ruumid treeneritele. Foto: Ilja Matusihis

Sõle spordikeskuse olmetingimuste ja liikumisturvalisuse parendamiseks kavandatakse keskusele juurdeehitust, mille tulemusel lisanduks hoonele 1400 ruutmeetrit pinda.

Abilinnapea Tiit Teriku sõnul vajab Sõle spordikeskus täiendavaid ruume oma tegevuse paremaks korraldamiseks. „Senine ruumiprogramm seab piirid suuremate spordi- ja kultuurisündmuste organiseerimiseks ning takistab ka praegust trennide ja võistluste toimumist, kuna riietus- ja tualettruume pole piisavalt,“ rääkis Terik.

Juurdeehitus võimaldab rajada täiendavad olmeruumid, nõupidamiste saali ning ruumid treeneritele. Külastajate liikumisteed muudetakse loogilisemaks ning luuakse võimalus elementaarse sisenemiskontrolli korraldamiseks, mis aitab tagada turvalisust. Samuti tekiks juurdeehitusega valmidus kohviku avamiseks, millest seni on ürituste ajal puudust tuntud.

Projekteerimistöödeks tegi parima pakkumise Esplan OÜ, kellega Sõle spordikeskust haldav linnaasutus Kristiine Sport sõlmib lepingu. Projekteerimistööd lähevad maksma ligi 120 000 eurot koos käibemaksuga ning kestavad selle aasta oktoobrini.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.